UFO v ČR. Krize v ČR přináší exkluzívní video.

UFO je tady zase.

Ještě ani nestačily dohasnout pixely na mém monitoru po napsání článku Nepřátelští mimozemšťané už jsou na Zemi a musím se tomuto tématu věnovat opět.

Novinky informují: UFO nad Českem

Na webu -n-o-v-i-n-k-y.cz- (odkaz sem nedám, protože Novinky odkaz také nedávají a pomlčky tam jsou proto, aby se vám to hůře označovalo) se objevila zpráva, že nad Českem se prý v neděli 16. srpna 2009 znovu prohnalo UFO.

Krize v ČR ví více.

UFO se totiž neobjevilo jen v neděli 16. srpna, ale i v pátek 14. srpna. Od našeho čtenáře jsme získali exkluzívní videozáběr s přesným popisem času a místa pořízení.

UFO nad zapadlou vískou u Blanska.

Záběry pořídil a magazínu Krize v ČR poskytl obyvatel obce Milotice na Blanensku. Podivného úkazu na obloze si všiml ve 21.42 a okamžitě začal natáčet. Bohužel u sebe neměl profesionální Full HD kameru, ale pouze mobilní telefon nevalné kvality.

To je velká škoda, protože už slyším UFO pesimisty jak říkají – To je zajímavé, nikdo z pozorovatelů UFO u sebe nemá profi kameru, to je náhoda, že.

UFO v ČR – video.

Krize v ČR – přečtěte si také.

Nepřátelští mimozemšťané už jsou na Zemi

Útoky na magazín Krize v ČR se stupňují

Ekonomická krize, prasečí chřipka a UFO

Krize v ČR je zastrašována jevem poltergeist

Konec světa v roce 2012. Odpočet spustila krize.

Ples mimozemšťanů se kvůli krizi koná v ČR

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 20

 1. No ty pomlčky u novinek bych vylepšil.
  Ideálně -n o v i n k y. c z-
  Takhle myslím totálně odradíš od přechodu na jiný web z tohoto naprosto luxusního webu.

 2. Jinak jakkoliv je tento článek kvalitní, tak bych si trochu dovolil pochybovat o tom, jestli je to ufo, spíš myslím že ten obyvatel Milotic šel ožralej z hospody a měl puštěný telefon.

 3. Děkuji za radu, ochranu proti kopírování jsem ještě zdokonalil. Nyní je absolutně neprolomitelná jako třeba ochrana na DVD.

  Je to fakt ufo. Ten člověk přísahal na smrt své manželky!

 4. Vidělj jsem také 2. 2. 2010 @ 18:42

  V neděli 31.1.2010 jsem cca v 19:00 pozoroval nad Brnem něco podobné. Postupně se ze z horizontu zvedlo cca 8 objektu, jednotlivě dvojice i trojice. Barvou i strukturou je to velmi podobné.

 5. Rok 2009 byl jednoznačně rokem UFO a letos to bude zřejmě pokračovat!

 6. Zdar.Mel bych dotaz,kolik vidate ukazu na obloze?Ja,je vidam v polovine kalendarniho mesice a na konci,od 23-01 hod.Myslite ze to je naky duvod,ze je vidim nejcastejs v tuto dobu?

 7. Hele “Vidělj jsem také“.Mel bys video toho co si videl 31.1.2010 v 19 hod. naad Brnem???

 8. dobry,dnes večer okolo 22:30 jsem videl také něco podobného vzneslo se to někde u křetínskej přehrady

 9. Dobry den ja a ma pritelkyne jsme jeli vcera v pul osme na pivo do vedlejsi vesnice a nad peruckym lesem jsme videli oba dva plout jasna oranzova svetla. Svetla se tam objevila znenadani a dobre dve minuty se vznasela nad lesem,pak se pozvolna vydala smerem k nam a blik a byla pryc.Fotil jsem to mobilem,ale foto nic moc,pri zvetseni jsou svetla patrna.Pritelkyne si pohrala na pocitaci s jasem a kontrastem a krom svetel ktere jsme pozorovali se na fotce objevilo spousty dalsich.Krom fotografie mame mocny zazitek ktery nas utvrdil vtom,ze tu nejsme sami jak tvrdi nasa a spol.

 10. Sami nejsme určitě! 🙂

 11. viděl jsem to také 5. 9. 2011 @ 16:26

  taky jsem to na Kladně viděl, mělo to rovnou letovou hladinu, tak že se vzdalováním to muselo mírně stoupat až to nebylo vidět odhaduji výška 7 km velikost žhavé houle cca 100 metrů a nemělo to žádnej ocas. netočil jsem bylo jasný že by se to nepovedlo, přelet trval cca minutu, tak to muselo bejt i docela rychlý 🙂

 12. něco podobnýho ale stabilnějšího sem kdysi viděl nad prahou ale tohle je podle mě podvrh ……… jaktože záběr začátku příletu je zrovna ze středu záběru……….. to si někdo náhodou v noci kdy nejsou vidět hvězdy ani kousek krajiny zrovna zapnul kameru do tmy a najednou z očekávané strany přilítlo ufo …HAHAHA spíš to vypadá jako stlumevý lasrový ukazovatko filtrem co lítá po zmuchlanym tmavim hadru ve tmě!!!

 13. no to video ušlo ,ale jestli chcete navštivte mou stránku komik999

 14. Zdravim.z hodně dobrých důvodů jsem takzvaným pojmem UFO dost „posedlý“ , zhruba od 9ti let se na oblohu nepodivám jinak než s nadějí že je znovu uvidim…Ovšem to neznamená že jsem pošuk kterej vidí ufo ve všem…Tohle video UFO dle mého neni,na videu neni jasně poznat kde je zem a kde nebe,neni tam ani jedno světlo v dály,nic…soudím že tohle je natočený někde v uplný tmě a někdo kdo máchá s rozžhaveným klackem a dělá,jak jsme tomu jako děti říkaly, světlušky…

 15. Taky jsem ho viděla 8. 11. 2014 @ 14:29

  Včera kolem 10 hod večer jsem se dívala na oblohu a uviděla jsem najednou nějaké světélka a ve tvaru ufa které rychle projeli po obloze a dost jsem o tom přemýšlela ale nic v okně nešlo vidět byla hrozná tma a žádná světla tam nejsou (jelikož jde vidět les) najedou se to prostě objevilo a zmizelo O_o dost mě to vyděsilo

 16. UFO Přepichy 19. 12. 2014 @ 08:16

  Včera 18.12.2014 jsem jel z práce přez Přepichy (rychnovsko), ještě než jsem vjel do vesnice, vidím koutkem oka nad polem blikat červené světlo a bílé svítit. Běžně bych nevěnoval pozornost, ptže to vypadalo normálně jako letadlo nebo osvětlení vysokého továrního komína…. jenže tady nikdy komín nebyl a letadlo se přeci pohybuje. Takže jsem nakonec zastavil kousek od toho. Když jsem vylez z auta stálo to nehybně nad polem asi 50m vysoko, jakmile sem řek co to je kurnik tak přestalo blikat červené světlo a svítilo to jenom bíle, pomalu se to přesunulo asi o 500m dál nad vlakovou stanici, kde zrovna přijížděl vlak, zastavilo a zase začalo blikat červeně, koukal jsem na rto asi 5 minut a najednou to zhaslo uplně. Tak nevím mohl by to být nějakej policejní dron? Byla už tma jak v pytli tak pochybuju, že by někdo pouštěl modýlek, to by musel za ním hodně rych přez to pole k nádraží běžet…. ???

 17. Kterej zmrd tu maže příspěvky?

 18. Mažu já a jen reklamní sra.ky.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*