Ples mimozemšťanů se kvůli krizi koná v ČR

Nízké ceny kvůli slabé koruně lákají  zákazníky nejen ze Slovenska.

Ples mimozemšťanů.

Dnes jsem si při návratu z brigády všiml na projíždějícím autě reklamy na Ples mimozemšťanů 2009. Auto kolem mně projelo docela rychle, takže vím jen, že se má konat 21. 3. 2009. Myslel jsem si, že zbytek informací pohodlně vyhledám na internetu. To jsem se ale spletl, Google ani Seznam o této akci neví nic.

Na internetu nejsou žádné informace.

Na druhou stranu, proč by měli mimozemšťané svoje www stránky nechat zaindexovat do obyčejných pozemských vyhledávačů. Je to logické pokračování událostí z celého světa, kdy neuplyne den bez pozorování UFO, mnohdy oficiálně potvrzených místními úřady.

Z celého vesmíru se rozhodli pro Českou republiku.

Jsem rád, že si pro konání akce vybrali právě Českou republiku. Slabá koruna, ekonomická krize a přátelské obyvatelstvo nám přineslo akci více než světového rozsahu. Mistrovství světa v klasickém lyžování se na výsluní největší akce u nás bude hřát sotva měsíc.

Přicházejí v míru?

Já si myslím, že ano.

Poděkování Ivaně Kvisové.

Děkuji Ivaně Kvisové za originální obrázek mimozemšťana v titulku tohoto článku. Ivana Kvisová vystavuje své obrazy na stránkách Obrazy od Ivanky.

Vybral jsem pro vás video, které bylo natočeno 15. ledna 2009 na Ukrajině

Tento krátký snímek odhaluje, proč je u nás tolik ukrajinských pracovníků. Při tomto způsobu dopravy se jejich přílivu neubráníme ani se zapůjčenými Gripeny.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 1

  1. Již tuto sobotu!!! Lidem vstup zakázán! Všichni jste srdečně zváni.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*