Krize v ČR je zastrašována jevem poltergeist

Krize v ČR je první.

Magazín Krize v ČR je první důvěryhodné médium, které z první ruky může popsat jev známý pod označením poltergeist.

Co je to poltergeist.

Poltergeist (čti poltrgaist) je německého původu, v překladu znamená hřmotící, rámusící duch a označuje nevysvětlený jev, při kterém se v lidských obydlích bez zřejmé příčiny ozývají nevysvětlitelné zvuky a často dochází i pohybu předmětů jako přesouvání nábytku, rozbíjení nádobí apod. Ve většině případů je projev poltergeistu spojen se zvuky, které se bez jakékoliv příčiny ozývají v napadeném bytě nebo domě. Jde většinou o klepání,  silné rány a bušení ozývající se z nejrůznějších míst v bytě. Značný počet uvedených jevů se podaří vysvětlit nějakým přirozeným způsobem. Přesto však zůstává určité procento případů, které se beze zbytku vysvětlit nepodařilo.

Jsou zaznamenaná i očitá svědectví nevysvětlitelných pohybů předmětů, kdy svědci oznamují samovolné pády předmětů z poliček.

A to se nám v časných ranních hodinách v sobotu 30. května 2009 stalo.

Poltergeist u nás na WC.

Jsou čtyři hodiny ráno, já pracuji u počítače a v tom se ozve obrovská rána. Mírně vyděšený se jdu podívat co se stalo, ale nikde nenacházím žádný spadený předmět. Na cestě zpátky k PC se rozhoduji využít této procházky k návštěvě toalety. To se mi však stává takřka osudným. V okamžiku, kdy otevírám dveře a už už vstupuji do oné místnosti si všímám podlahy pokryté ostrými skleněnými střepy. Ani nechci pomyslet co by se stalo, kdybych si střepů nevšiml a plnou vahou na ně došlápl. Byl jsem totiž bosý.

Co se u nás stalo.

Z poličky spadl skleněný plochý svícen se svíčkou. Zajímavé bylo nejen to, že sám od sebe spadl, ale intenzita rány při jeho dopadu byla taková, jako kdyby s ním někdo hodil o zem. Nejvíce nebezpečných ostrých skleněných střepů bylo v protilehlém rohu nastraženo na mé bosé chodidlo.

Krize v ČR se nenechá zastrašit.

Podle magazínu Krize v ČR se jedná o bezprecedentní útok na svobodu slova ze strany temných sil, které cítí, že právě nyní, v době kdy zuří ekonomická krize mají největší šance k ovládnutí světa. Samozřejmě pokud se to již nestalo. My se však zastrašit nenecháme a dál vás budeme o všem pravdivě informovat.

Závidím Paroubkovi.

Docela závidím panu Paroubkovi, na kterého mladí přisluhovači v žoldu temných sil házejí jen syrová vejce. Na mně temní duchové útočí skleněnými svícny s cílem způsobit mi vážné zranění a vůbec nejhorší je, že netuším co přijde příště…

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*