Ekonomická krize, prasečí chřipka a UFO

Co má společného ekonomická krize, prasečí chřipka a UFO?

Na první pohled nic. Na detailní pohled magazínu Krize v ČR tolik, až je to zarážející. Možná si na to jako vnímavý konzument zpráv v našich a světových médiích vzpomenete.

2009 – rok UFO

Od začátku roku 2009 se týden co týden objevovaly zprávy o pozorováních UFO. Na tomto jevu však nebyla zajímavá jen četnost těchto zpráv. Nejzajímavější bylo, že pozorovatelé byly seriozní úřední osoby, policisté a podobně. Tedy již žádní opilci, narkomani a jiná, lehce zpochybnitelná individua jako dříve.

Vlády různých zemí dokonce odtajňovaly zaznamenaná pozorování z minulých let jako na běžícím pásu. Rok 2009 byl dokonce nazván rokem UFO.

Je to náhoda?

Není. Někdo na tom má zájem a magazín Krize v ČR tuší proč, ale stále neví kdo.

Proč.

Odpověď na tuto otázku je poměrně snadná. Za zveřejňováním dříve přísně tajných informací stojí podle našeho názoru snaha odvést pozornost od ekonomické krize. Komerční informační média v žoldu těchto snah ochotně o UFO informovala na úkor seriozních informací o ekonomické krizi.

Kdo za touto snahou stojí nám však zatím není jasné. Většinou se za tyto praktiky viní vláda. To je však k smíchu. Umíte si představit někoho z naší vlády, kdo by byl schopen něco takového vymyslet, natož pak realizovat?

UFO nefungovalo.

Jediné co hovoří pro teorii, že za touto akcí stojí vláda je, že se to nepovedlo. Lidé se o krizi zajímají dál, někteří její dopad dokonce zažili na vlastní kůži a strach z mimozemšťanů jim v to nezabránil.

Nastupuje prasečí chřipka.

Strach z mimozemšťanů nezabral. Proto nasazují těžší kalibr, prasečí chřipku. To podle mého funguje lépe, protože strach ze smrti chřipkou je pro lidi lépe představitelný. Podle mně však ani tato akce úspěšná nebude a hned po vyprodání zásob roušek a  Tiramisu chřipka v médiích skončí.

Co bude příště?

Fakt nevím. Mám jen takový špatný pocit, že se svět už nadobro zbláznil.

Legrace z prasečí chřipky.

Dělat si legraci z prasečí chřipky je samozřemě správné. Hodně mě však štve, že moderátoři TN o ní ve zprávách informují pohřebním hlasem a v zákulisí se nám vysmívají. Nedivím se, že za toto odhalení jednoho z nich vyrazili. Já bych je na místě ředitele TV Nova vyhodil všechny.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*