O magazínu

Proč vznikl a stále existuje magazín Krize v ČR

Magazín Krize v ČR vznikl začátkem roku 2009, tedy v době, kdy se ekonomická krize začala pomalu vkrádat do našich domovů. Nyní jsme si již na ekonomickou krizi zvykli a naučili se s ní docela dobře žít. Mezitím však přišly jiné krizové záležitosti jako ANO, uprchlíci…, které bychom rádi na našich stránkách vyřešili.

Magazín Krize v ČR je pro vás

Budete se zde pravidelně setkávat s jiným pohledem na všechny možné krize, např. krizi ekonomickou, krizi humanitární, krizi středního věku nebo krizi manželskou. Chybět nebudou ani rady jak na krizi, testy cen nákupních košíků a podobně.

Moje setkání s krizí

Já mám osobní zkušenost jak z krizí ekonomickou, tak i s krizí středního věku. S krizí manželskou žádnou přímou zkušenost nemám. Mám totiž báječnou manželku, navíc s přístupem na internet. Z tohoto důvodu budou články o krizi manželské vždy začínat takto – Kamarád má takový problém… Ještě musím dodat, že mezi řádky skutečně nic není.

Díky ekonomické krizi musím řešit problém jak uživit rodinu a krize středního věku mě zcela zaměstnává zkoumáním jestli vypadám dobře nahý.

Magazín Krize v ČR je na vaší straně

Přeji vám zajímavé čtení a hlavně, nestaňte se těmi druhými.

Autoři článků magazínu Krize v ČR

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je to disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být (a také jsou) pravopisné i faktické chyby.

Ivan Kvis v roce 2008 jako první varoval před krizí

Ivan Kvis již začátkem roku 2008 varuje obyvatele České republiky před hrozící ekonomickou krizí. Tehdy ještě s pomocí off-line papírové verze svého internetového magazínu.

Události v roce 2009 mu dávají za pravdu

I takové obrázky lze vyfotografovat v ulicích našich měst. A bude hůř.

Další články k tématu:
Krize v ČR má logo

Sdílejte: