Útoky na magazín Krize v ČR se stupňují

Další pokus umlčet magazín Krize v ČR.

Před nedávnem jsme vás informovali o bezprecedentním útoku na magazín Krize v ČR, potažmo na svobodu slova ze strany temných sil, snažících se získat konečnou vládu nad naším světem. Tyto síly nesnesou naši snahu otevřít lidem oči tak aby konečně vzali osud do vlastních rukou. Zatímco vajíčkové útoky na pana Paroubka ustaly, my takové štěstí nemáme. Ba co víc, síla útoků se stupňuje.

Co se v noci stalo.

Před dvěma dny ráno, ihned po probuzení si moje manželka všimla podivných ranek na své levé noze. Tyto ranky byly zcela čerstvé a krev na nich nebyla ještě zcela zaschlá. Bohužel než jsem je stačil vyfotografovat tak si je otřela. I přesto jsou na přiložené fotografii dostatečně patrné. Předcházející večer na noze samozřejmě žádná zranění neměla.

Podivné zranění.

Takováto podivná zranění popisují většinou oběti únosů příslušníky mimozemských civilizací, kteří v této době, kdy je kvůli krizi lidstvo těsně před zánikem, cítí velkou šanci získat naši planetu pro sebe.

K tomuto vysvětlení se přikláním i já. Je nad slunce jasné, že jde o pokus mě zastrašit. Po nevydařeném útoku skleněným svícnem na mou osobu prostě zaútočili na mé nejbližší. Já však psát nepřestanu a riziko útoků na mou ženu podstoupím.

Děkuji Ivaně Kvisové za originální obrázek mimozemšťana. Ivana Kvisová vystavuje své obrazy na stránkách Obrazy od Ivanky.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*