Krize postihla už i kvalitní klubové akce

Seriál Krize v ČR a černé pátky.

V předchozích čtyřech dílech seriálu o černých pátcích Černé pátky dorazily do ČR, může za to krize, Klubů s kvalitním programem se krize netýká, E-motion – trancový svátek na Flédě a Krize v ČR přináší nejrychlejší reportáž na světě jsme vás informovali jak se ekonomická krize projevuje v návštěvnosti restaurací, heren, klubů a diskoték.

Nejčernější klubový pátek roku 2009 – E-motion 12. 6.

E-motion z pátku 12. června je horkým kandidátem na nejčernější pátek roku 2009. Předstihnout ho mohou v podstatě jen akce, které se z nějakého důvodu ani neuskutečnily. Vypadá to, že lidem kvůli ekonomické krizi na zábavu nezbývají peníze. Jestliže na tak kvalitní akci, jakou E-motion bezesporu je, přijde velmi málo lidí, musíme si položit otázku, kde se to zastaví. Zatím to vypadá na pořádný sešup. A klobouky nechejte raději doma.

Poloprázdný sál na hlavní hvězdu.

Tohle jsem snad ještě nikdy neviděl. Poloprázdný sál při vystoupení hlavní hvězdy večera. A to se právě včera stalo. Možná se to stalo i někdy dříve, ale pro tento účel bylo vždy v backstage přichystáno dostatečné množství vodky, aby si to novináři nepamatovali. Tentokrát se však organizátoři vykašlali i na to.

Příště to bude lepší.

Můžeme jen doufat, že příště to bude lepší a emoce se budou z plného sálu odpařovat po litrech tak, jak to bývalo kdysi.

E-motion 12. 6. 2009 – fotogalerie.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 4

  1. prej kvalitni. obycejna diskoteka 😀

  2. Já bych řekl celkem kvalitní diskotéka, tentokrát bohužel bez lidí. 🙂

  3. Krize je mj. vyvozovat z návštěvnosti e-motion že je krize. v sezóně open-air akcí se divit poloprázdnému klubu…

  4. to electricfret: to zní logicky, proto jsem chtěl hned 13. 6. jít na Rio De Riviera… http://www.rioderiviera.cz/index.php?clanek=news

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*