E-motion – trancový svátek na Flédě

Seriál Krize v ČR a černé pátky.

V prvních dvou dílech seriálu o černých pátcích Černé pátky dorazily do ČR, může za to krize a Klubů s kvalitním programem se krize netýká jsme vás informovali jak se ekonomická krize projevuje v návštěvnosti restaurací, heren, klubů a diskoték.

E-motion v pátek 17. dubna 2009.

E-motion je hned po Elektře mojí nejoblíbenější akcí brněnského klubu Fléda. Proto byl můj program na včerejší páteční noc a dnešní brzké ráno již dlouhé týdny dopředu jasný. Ano, byl jsem tam. Pro ty z vás, kteří to štěstí neměli přináším krátkou reportáž. Krátkou doslova, protože tentokrát jsem bohužel v použitelném stavu vydržel příliš krátce.

Nevídaná péče o hosty na E-motion.

Organizátoři E-motionu zaslouží absolutorium za to, jakým způsobem dokáží naslouchat návštěvníkům a jejich přání v nejkratší možné době plnit. Uvedu jeden příklad za všechny. Já a můj kamarád, říkejme mu třeba Pavel, jsme mívali ve zvyku mezi jednou a druhou hodinou E-motion opustit. Naše náročné hudební ucho jsme si jeli spravit do klubu Tabarin, kde hraje DJ Mekki Martin, jehož styl je našemu vkusu velmi blízký. Abychom již do Tabarinu nemuseli, přivezli tentokrát Mekkiho i s živým saxofonistou přímo na Flédu. Musím však přiznat, že i ostaní DJs hráli celkem dobře.

Víc už nevím.

Po vystoupení Mekkiho Martina moje reportáž bohužel končí, protože jsem využil útulného zákulisí a usnul. Lidé kolem Flédy a E-motionu jsou všichni skvělí. Nikdo mě nebudil a dokonce ani neokradl. Děkuji.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*