Únor 2009

Černé pátky dorazily do ČR, může za to krize

Černé pátky dorazily do ČR. Může za to krize

Seriál Krize v ČR a černé pátky. Co je černý pátek? Přídavné jméno černý před jakýmkoliv názvem dne v týdnu většinou znamená, že ten den se stalo něco špatného, hodně špatného. V případě, o kterém pojednává tento článek, je však skutečnost mnohem horší. Černý pátek v tomto případě znamená, že se něco špatného děje neustále a to pátek co pátek.

Podvědomí musí pracovat pro vás, krize nekrize

Podvědomí vám pomůže překonat krizi

Co je to podvědomí? Podvědomí je rozšířený výraz pro to, co psychologové označují jako nevědomí. Oba výrazy svým významem splývají, ale nevědomí je přesnější, protože o procesech, které se v něm odehrávají nevíme a vědomě je lze jen velmi těžko ovlivnit.

100 tipů jak ušetřit nejen v době krize

100 tipů jak ušetřit nejen v době krize

100 tipů jak ušetřit. Dnes se mi do ruky dostala malá brožurka označená jako „příloha zdarma“. Vypadla manželce z jednoho nejmenovaného časopisu, nesla hrdý název 100 tipů jak ušetřit a já jsem ji na WC pečlivě prostudoval. Na několika vybraných radách z této brožury se pokusím zjistit co mně a většině ostatních tyto rady přinesou.

Ples mimozemšťanů se kvůli krizi koná v ČR

Ples mimozemšťanů se letos koná v ČR

Nízké ceny kvůli slabé koruně lákají zákazníky nejen ze Slovenska. Ples mimozemšťanů. Dnes jsem si při návratu z brigády všiml na projíždějícím autě reklamy na Ples mimozemšťanů 2009. Auto kolem mně projelo docela rychle, takže vím jen, že se má konat 21. 3. 2009. Myslel jsem si, že zbytek informací pohodlně vyhledám na internetu. To jsem se ale spletl, Google ani Seznam o této akci neví nic.

Každou chvíli nový telefon i v době krize

Udělejte si radost telefonem

Udělejte si radost „novým“ telefonem. Pokud patříte mezi technicky založené lidi, jistě si rádi pohrajete například s novým telefonem. Avšak neustálé nakupování nově uváděných produktů je v době, kdy zuří ekonomická krize pro mnoho z nás finančně neúnosné.