Každou chvíli nový telefon i v době krize

Udělejte si radost „novým“ telefonem

Pokud patříte mezi technicky založené lidi, jistě si rádi pohrajete například s novým telefonem. Avšak neustálé nakupování nově uváděných produktů je v době, kdy zuří ekonomická krize pro mnoho z nás finančně neúnosné.

Jak to vyřešit?

Nejlevnější řešení, které praktikuji i já je velmi jednoduché. V bazaru nebo ve výprodejích neopravitelného zboží z reklamačních oddělení si čas od času velmi levně koupím telefon. Vybírám pouze modely, které jsou něčím zajímavé, nebo se dokonce staly legendou. Hlavně však vybírám ty, které jsem si vždy přál mít.

Starý telefon? Žádný problém.

Důležité je si vyhlédnutý kousek před nákupem pořádně vyzkoušet. Já jsem dokonce ani s údajně neopravitelným mobilem neměl žádný problém. Závady u reklamovaných starých telefonů jsou stejné jako u nejnovějších modelů (občas tuhne a podobně).

Možná se vám budou smát.

Jediné negativum, s kterým jsem se setkal je, že ti šťastnější, kteří zatím o krizi slyšeli jen když projížděli s košíkem kolem zapnutých plazmových televizorů v hypermarketu se vám budou posmívat. Budou tvrdit, že je to krám a podobně.

Jak se tomu bránit?

Nejlepší obranou je v tomto případě tvrzení, že staré krásné stroje se vám líbí a chcete je používat. Časem tomu dokonce sami uvěříte.

Přeji vám šťastnou ruku při nákupech.

Já v současné době vlastním a používám Nokii 8110 (Matrix Phone), Motorolu MPX220 s MS Window Mobile 2003 SE, a super stylový Benq- Siemens EF-81 z kovu a skla. Prohlédnout si je můžete v přiložené fotogalerii.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*