Podvědomí musí pracovat pro vás, krize nekrize

Co je to podvědomí?

Podvědomí je rozšířený výraz pro to, co psychologové označují jako nevědomí. Oba výrazy svým významem splývají, ale nevědomí je přesnější, protože o procesech, které se v něm odehrávají nevíme a vědomě je lze jen velmi těžko ovlivnit.

Podvědomí pro vás může pracovat.

Z vlastní zkušenosti vím, že podvědomí ovlinit lze. Já sám, ač se o to snažím, zatím zcela přesvědčivých výsledků nedosahuji, ale ve svém okolí znám lidi, kteří v ovlivňování podvědomí dosáhli takřka dokonalosti.

Dvoufázové ovlivnění podvědomí.

Techniku ovlivňování podvědomí, kterou jsem na vlastní oči viděl a snažím se zde popsat, jsem pojmenoval Kvisovo dvoufázové ovlivnění podvědomí (KDOP). Průběh téměř každé lidské činnosti se dá rozdělit na dvě fáze. Většinou se jedná o fázi očekávání, kterou následuje fáze druhá – zklamání.

Nemusí to tak být.

Já jsem se již několikrát přesvědčil, že změna je možná. Stačí jen změnit přístup. Pokud se rozhodnete začít s nějakou činností, k první fázi musíte přistoupit jako k očekávání jistého úspěchu. Druhá fáze pak logicky musí být úspěch, ať vaše činnost dopadne jakkoliv.

Pocit a možnost skutečného úspěchu.

Některé zdroje tvrdí, že pouze pozitivním ovlivněním podvědomí lze dosáhnout svého cíle. Já tomu nevěřím, zvláště pokud skutečně platí podvědomí=nevědomí. Zde popsaná technika ovlivnění podvědomí (KDOP) však může doslova každému přinést pocit úspěchu, zvětšit sebevědomí a tím zvýšit možnost dosažení úspěchu skutečného .

Budete se lépe cítit.

Hlavně se však budete cítit lépe, a to není málo nejen v dnešní době krize.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*