Konec světa 2012 se blíží. V ČR se zmrazí tisíc osob.

Magazín Krize v ČR přináší exkluzívní informaci o tajném vládním programu Cool Future.

Tajný vládní projekt Cool Future

Konec světa, který nastane 21. prosince 2012 se nezadržitelně blíží. To si samozřejmě plně uvědomují zástupci celého vyspělého světa a na tuto událost se v tichosti připravují.

U nás se přípravou na konec světa v roce 2012 zabývá tajný vládní program s krycím názvem Cool Future. Tento program předpokládá ukrytí a zmrazení jednoho tisíce občanů ČR na dobu 99. let.

O projektu jsme se dozvěděli od neúspěšného žadatele o zmrazení

Až do dnešního dne neměla naše veřejnost o projektu Cool Future ani tušení. V pátek 14. října 2011 se na naši redakci obrátil člověk, který nezískal slíbené místo v kryogenickém boxu a informace o celém projektu nám předal.

Popis fotografie: Test kryogenického boxu v podzemním krytu u Ochozu u Brna. V tuto chvíli si náš neznámý kandidát na zmrazení ještě myslí, že má místo jisté. Fotograf neznámý.

O co přesně v projektu jde

Tvůrci projektu vycházejí z jednoduché úvahy. Reálně hrozí, že lidstvo bude z velké části zničeno. Je tedy nutné zabezpečit, aby přežili ti správní lidé. K tomu má sloužit umístění těchto lidí v jednom z nejlepších podzemních krytů v ČR a jejich zmrazení na dobu 99 let.

Kdo jsou ti správní lidé

Kapacita tisícovky kryogenických boxů je spravedlivě rozdělena na dvě poloviny. 500 míst je určeno pro politiky a druhých 500 míst je určeno pro občany, kteří si svoje zmrazení mohou dovolit dvakrát zaplatit.

Proč dvakrát? To je jednoduché. Zaplatí nejen své místo v kryogenickém boxu, ale i místo pro jednoho politika. Tady musím skutečně model financování pochválit, protože daňové poplatníky zřejmě nebude stát  ani korunu.

Proč zmrazit?

Pokud ponecháme stranou trochu nestadnardní výběr osob, které mají díky projektu Cool Future katastrofu přežít, je dále velmi zajímavé, že podle dostupných informací se pro zmrazení vybraných osob rozhodla ČR jako jediná na světě.

Všude jinde se důležité osoby pouze ukryjí a po skončení konce světa se tito ihned pustí do jeho obnovy.

U nás se do obnovy světa pustí lidé, kteří náhodou dokáží přežít takzvaně na ulici a 1.000 zmrazených a zachráněných se k nim za 99 let připojí. To už bude země z nejhoršího.

Proč jen na 99 let?

Někteří možná namítnou, že zmrazení jen na 99 let. nedokáže našim politikům a jejich chlebodárcům přijít k hotovému. Necelých 100 let je na obnovu země po takové katastrofě žalostně málo. Zde je na vině špatně provedené výběrové řízení, kdy byla vybrána nejdražší nabídka, jejíž předmětem byl nejnižší model neznámého výrobce. Ten je vybaven pouze dvojmístným numerickým displejem, takže více než 99 let nastavit nelze.

A co nevyvolení?

Nám ostatním nevyvoleným tedy zbyde jen bojovat o holý život a potom makat. Takže nic, co bychom neznali.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 2

  1. konec sveta 2012 12. 2. 2012 @ 18:36

    V podstate nevim co psat ,ale snad jenom to ze vsechno co se deje po celem svete deje tomu nasvedcuje a co vic muj dvoulety syn i mama se narodily 21.12 coz je celkem pech ale pokud se ma neco stat tak co stim nadelame …..vubec nic ale verim tomu ze to stejne prezijem nejde o konec jako takovi ale proste jde o to aby si lidi uvedomily jak se k sobe chovame a zvlast tahle vlada co dela s lidmi klidne nas nechaj pochcipat hlady jenom aby se mely sami dobre ……preju vam vsem co tohle ctete aby ste mely spoustu stesti a ve zdravi abysme tenhle rok nak prezily

  2. konec sveta nebude 10. 11. 2012 @ 23:15

    Já se se svoji rodinou docela bojíme ale když neco pridel tak. tomu stejně není úniku nejsem moc řada že sem se narodila vtakovim obdobím všude šou jen samé problémy a ty by se měli ňák změnit hlavně se bojím toho že až se bude blížit něco nečekaného tak nam nikdo nedá vedet doufam že všechno dobře dopadne

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*