SuperVáclav je super hloupá reklama?

SuperVáclav ovládl pražské ulice a média

Někdy minulý týden jsem na Facebooku zahlédl video z akce podivína, který si říká SuperVáclav. Šlo v něm o mazání exkrementů na oděv majitelů psů, kteří po svém mazlíčkovi neuklidili. Tenkrát jsem ještě nenašel sílu se na to video podívat. Když však o SuperVáclavovi přinesl obsáhlou reportáž nejdůvěryhodnější internetový deník ve známém vesmíru, na video jsem se podíval a zjistil, že SuperVáclav navíc ještě polévá kuřáky vodou a velmi mu vadí lidé, kteří se dopravují z bodu A do bodu B osobním vozem.

SuperVáclav má prodávat webhosting

Při čtení reportáže mě samozřejmě napadlo podívat se na obsah webové prezentace www.supervaclav.cz. Na tomto webu jsou základní informace o Superváclavovi, ale především je to reklama na hosting www stránek od Active 24.

Reklamním sdělením má být zřejmě toto:

Vlastní www stránky může mít každý trouba.

Takhle vypadá webová prezentace supervaclav.cz…

… a sem se jedním kliknutím snadno dostanete

Já si hosting u SuperVáclava neobjednám

Hosting bych si u Active 24 před touto propagační akcí klidně objednal, ale nyní mám strach ze dvou věcí:

  1. kouřím na ulici
  2. jezdím autem

Nerad bych se stal obětí superhrdiny, který by mi za toto těžce protispolečenské jednání moji internetovou prezentaci vypnul a natočil mě, jak se vztekám.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 2

  1. Není to pravda, žádná reklama v tom není. Je to jenom web, vytvořený přes redakční systém od Active 24. Podívejte se na jejich nabídku. Tento článek to potvrzuje:
    http://www.itshack.cz/internet/vime-kdo-je-supervaclav

  2. Nevěřím, že to není reklama. Na ostatních stránkách redakčního systému Active 24 chybí vpravo nahoře tlačítko „Založit vlastní stránku“ např.: http://dnart.cz/ nebo http://mybestpage.cz/ Toto tlačítko tam má jen http://supervaclav.cz/. Jediné co lze připustit je fakt, že SuperVáclava Active 24 využilo až poté, co se stal veřejně známou osobností. Co měl SuperVáclav skutečně propagovat, se zřejmě dozvíme až později.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*