Sumo vánoční besídka. Tým Krize opět bez medaile.

Aktualizováno 19. 12. 2010, 19.45 hod. – přidáno video. Hledejte na konci článku.

Pod záštitou starosty Hajan proběhl v sobotu 18. prosince 2010 další, v pořadí šestý díl seriálu Přeshraničního sportovního poháru. Pro tým Krize to byla po Honbě za vinným pokladem již druhá účast na pohárové sportovní akci. Tým Krize se s pouhou účastí nikdy nespokojil a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Naším cílem byla medaile, samozřejmě zlatá. Pro vítězství v turnaji sumo jsme měli všechny přepoklady. Do ženské kategorie jsme totiž plánovali nasadit Ivanu Kvisovou, vicemistryni Moravy v judu.

Ivana Kvisová Tora

Nový slogan magazínu Krize v ČR

Manažer týmu Krize Ivan Kvis si byl úspěchem natolik jistý, že pro tuto akci naplánoval představení nového sloganu magazínu Krize v ČR: Číst Krizi v ČR je nejvíc. Představení sloganu bylo v plánu při předávání ceny za první místo některému z členů týmu Krize.

Sen o sobotním zlatu se rozplynul již v pátek

Sen o sobotním zlatu v ženské kategorii se bohužel rozplynul již v pátek, kdy naše zlaté želízko onemocnělo zánětem ucha a bylo zcela jasné, že do průběhu turnaje nezasáhne. Jedinou nadějí na úspěch tedy zůstal hrající manažer týmu Krize. Ten však zůstal daleko za očekáváním a do bojů o medaile se neprobojoval.

Příčina neúspěchu

Za hlavní příčinu neúspěchu lze označit špatně vedenou přípravu. V přípravě na sumo turnaj se Ivan Kvis soustředil především na nabírání jiné než svalové hmoty. To se odborně nazývá přibírání. V silné konkurenci špičkových sportovců a starostů to bohužel na medaili nestačilo. Pro příští akci by se měl raději vrátit k tradiční formě přípravy: Jak vyjít z krize ještě silnější než dříve.

Odvolání manažera týmu Krize

Po tomto neúspěchu sílí v týmu Krize hlasy za odvolání jeho manažera, který zatím nedokázal z žádné akce Přeshraničního sportovního poháru přivézt medaili.

Není důležité zúčastnit se, ale vyhrát

Tradičně příkladná organizace akcí Přeshraničního sportovního poháru, skvělí lidé a zábava. Krize s malým „k“ byla tuto sobotu poražena a v tomto ohledu zvítězil každý, kdo se zúčastnil.