Elektra 10.12. 2010 byla nejlepší. Ne však na dlouho.

Na tuto Elektru jsem se těšil takňák víc, než na všechny ostatní. Zajímalo mě, zda organizátoři udrží dlouhodobý trend a Elektra 10.12 2010 bude opět lepší než ta minulá. Byla. Tým lidí stojící za přípravou této skvělé akce jednoznačně dokázal, že nárůst čehokoli donekonečna je možný. Ekonomičtí odborníci, kteří tvrdí, že to možné není, by měli přijet do Brna na školení.

Už nikdy nebudu psát, že právě proběhnuvší Elektra byla nejlepší. To totiž platí jen po velmi omezenou dobu, do další Elektry.

Hodnocení pomocí plus a mínus podle Krize v ČR

Plus

+ skvělá atmosféra a lidé
+ přišel i Kaix!
+ vrátil jsem slečně iPhone 4, který ztratila.
Tím jsem jednoznačně a nade vší pochybnost dokázal, že iPhone nechci ani zadarmo.
+ vodka mi sedla
+ dozvěděl jsem se, že na 50 vypadám dobře

Mínus

– jeden z fanoušků Krize v ČR oslovil mého kamaráda Pavla O. se slovy: „Zdar, ty seš Krize, že jo“. Je to důslekem mé nekoncepční práce a nezbyde mi zřejmě nic jiného, než se obrátit na nějaké skutečné PR specialisty. Tohle už se nesmí nikdy stát. Krize jsem byl, a vždy budu já!

Elektra 10.12. 2010 – fotogalerie

Zábava byla tetnokrát tak kvalitní, že jsem neměl ani tužku a fotoaparát už vůbec ne. Pokud máte z této akce nějaké pěkné fotografie a máte zájem o jejich uveřejnění na tomto místě, ozvěte se mi na: kvis@krize-cr.cz. Děkuji.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*