Krize honila ve Tvrdonicích

Honba za vinným pokladem

Magazín Krize v ČR se rozhodl pro čtvrtý podnik v rámci Přeshraničního sportovního poháru postavit svůj vlastní tým. Akce se konala 30. října 2010 ve Tvrdonicích a nesla název Honba za vinným pokladem. Náš tým se na Honbu za pokladem přihlásil s jednoznačným cílem – najít poklad jako první a zvítězit. Soutěž byla vypsána pro dvoučlenná družstva. Úkolem soutěžících bylo vyhledat 5 stanovišť, kde na ně čekaly fyzicky náročné sportovní a dovednostní úkoly. Po jejich splnění tým získal zadání zapeklité hádanky. Byl to mix disciplín, který dokonale prověřil vytrvalost, sílu a mysl všech zúčastněných.

Tým Krize

Bylo jasné, že pokud chceme opravdu uspět, musíme do Tvrdonic poslat to nejlepší co máme. To se nakonec povedlo a do Tvrdonic odjel tým Krize v nejsilnějším možném složení: a Hanka K. Měli jsme v plánu posílit náš dvojčlenný tým ještě o třetího člena, ale Ivanka K. musela kvůli dlouhodobému zranění nohy účast vzdát.

Krize velmi dobře

S orientací v náročném terénu podle mapy jsme se vypořádali na jedničku, stejně tak i s fyzicky náročnými úkoly a těžkými hádankami. Bohužel jsme však podcenili naše silně motivované soupeře a občerstvováním na jednotlivých stanovištích jsme ztratili více času, než bylo pro naše případné vítězství únosné. V důsledku toho jsme poslední a zároveň nejtěžší hádanku vyřešili až v okamžiku, kdy tři umístěné poklady hledaly již čtyři týmy.

Příště bude medaile

Vzhledem k tomu, že to byla naše první účast na podobné akci, vedl si tým Krize pod mým vedením více než výborně. Myslím, že z příští akce přivezeme přinejmenším medaili.

Hodnocení akce pomocí + a –

+

+ perfektní organizace
+ symbolické startovné
+ výborně vybrané místo a trasa
+ skvělí účastníci
+ zajištěná doprava autobusem
+ dostatek občerstvení

– řidič autobusu jel jen 90 a ne 120, jak jsem mu říkal

Honba za vinným pokladem – fotogalerie

Tým Krize si v zájmu maximálního soustředění na výkon v soutěži nevzal ani fotoaparát. Fotografování by nás rozptylovalo a mohlo by mít negativní vliv na náš výsledek. Ke konci jsme už neměli ani tužku 🙂

Fotografie proto pořídil a dodal Martin Budgie Blahák. Děkujeme.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*