Mezinárodní den bez krize

Jak vznikl Mezinárodní den bez krize?

Každý den po probuzení přemýšlím nad tím, komu a čím udělat radost. Každý den také příjdu na to, komu a čím.

13. září 2010 jsem po probuzení trochu bilancoval a položil si zásadní otázku: „A není to málo Ivane?“ Sám jsem si odpověděl: „Je!“. Proč dělat radost pouze jednotlivcům či malým skupinám. Je třeba se posunout mnohem dál. Udělám radost lidem na celám světě, vyhlásím Mezinárodní den bez krize.

Jaké  zvolit datum pro Mezinárodní den bez krize?

Po zběžném nahlédnutí do kalendáře jsem zjistil, že pro Mezinárodní den bez krize příliš mnoho volných termínů nezbývá. Již existuje spousta různých dní bez něčeho. Den bez tabáku, Den bez aut a podobně. Ty však nikomu radost nepřinášejí.

Situace byla o to horší, že pro Mezinárodní den bez krize jsem nechtěl den jen tak ledajaký. Chtěl jsem den nejvíce jako jakýkoliv jiný. Pro zjištění, který by to měl být, jsem použil svůj oblíbený nástroj – anketu.

Anketa mi dala jednoznačnou odpověď. Nejvíce jako jakýkoliv jiný den je lidmi vnímán 31. prosinec.

31. prosinec je Mezinárodním dnem bez krize.

Letos tedy poprvé celý svět oslaví 1. Mezinárodní den bez krize. V tento den se dokonce i jinak naprosto přesný a nekompromisní Krizoměr, zastaví na hodnotě 0 kvisů. Až se budete 31. prosince radovat, vzpomeňte si, že je to díky Mezinárodnímu dni bez krize, který v roce 2010 poprvé vyhlásila Krize v ČR.

Anketa.

Který den je podle Vás nejvíce jako jakýkoliv jiný?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*