Šéfredaktor Krize v ČR oslavil 40 let své existence

Ivan Kvis měl narozeniny.

20. června 2010 uplynulo 40 let od narození Ivana Kvise, zakladatele prvního a jediného specializovaného magazínu věnovaného Krizi v ČR, příznačně pojmenovaného Krize v ČR na snadno zapamatovatelné adrese www.krize-cr.cz.

Ivan Kvis slavil.

Toto krásné životní jubileum je na vině velmi malému počtu článků ve vašem oblíbeném magazínu za poslední, zhruba měsíc trvající, období. Ivan Kvis prostě více než měsíc slavil své kulaté narozeniny a na tvorbu příspěvků v kvalitě, na kterou jste tady zvyklí, prostě nebylo dostatek času.

Největší úspěchy Ivana Kvise za posledních 40 let.

Za tuto poměrně krátkou životní dráhu dokázal shromáždit penězi nevyvážitelné hodnoty ve formě nedocenitelné manželky a dokonalého dítěte. Bývá mu občas vytýkáno, že dětí měl mít více, protože jakýmsi společenským standardem běžných přizpůsobivých občanů jsou děti dvě. O druhém dítěti skutečně jednu chvíli uvažoval, ale velmi rychle tuto myšlenku zavrhl. Nedokázal si totiž představit, ža by druhé dítě bylo alespoň tak kvalitní, jako první. Z praxe má Ivan Kvis zkušenost, že to, co si nedokáže představit, neexistuje a existovat nebude.

Ivan Kvis má jednu zvláštní vlastnost.

Ivan Kvis u sebe objevil jednu velmi zvláštní vlastnost. Na co sáhne, to se mu podaří. Díky další vlastnosti, srdci na dlani, tuto schopnost využívá velmi často ve prospěch ostatních. Z úspěšných projektů můžeme jmenovat například:

a mnoho dalších.

Ivan Kvis 40. narozeniny – fotogalerie od Ivana Kvise

Ivan Kvis 40. narozeniny – fotogalerie od Michaely Vorsové

Ivan Kvis 40. narozeniny – video

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 4

  1. Takže gratulace šéfredaktore a doufám, že přibude více článků, zde na krize cz.

  2. Děkuji. Více článků si přeji stejně tak, jako ty i všichni naši čtenáři. Navíc si ještě přeji konec ekonomické krize co nejdříve tak, abych se mohl konečně naplno věnovat krizi středního věku 🙂

  3. V článku je úplně opominuto jaký je Ivan Kvis linkbuilder 🙂

  4. Děkuji za připomenutí. Ano, relevantní a kvalitní odkazy mají odjakživa v mých článcích nezastupitelné místo 🙂

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*