Rytmus zbil několik lidí a vše si natočil na svůj iPhone

Kvalitní titulek, který zaujme co největší počet čtenářů je pro úspěch každého článku nesmíně důležitý. Pro články na internetu se k požadavku na kvalitní titulek přidává ještě nutnost použít v něm správná klíčová slova. V tomto případě se jedná o trojici: Rytmus zbil iPhone. Vhodně zvolená klíčová slova v titulku následně přivedou návštěvu z vyhledávačů.

Kvůli honbě za návštěvností se bohužel často stává, že pod lákavým titulkem se nachází nevalný obsah, často s titulkem nijak nesouvisející. To však není případ tohoto článku. Pod lákavým titulkem se skrývá článek s obsahem ještě lákavějším.

Moje 41. narozeniny online

Dnes, 21. června 2011 mám 41. narozeniny. Několik dní poté, co své narozeniny oslavil náš Pan prezident slavím významné životní jubileum i já. Rozhodl jsem se o všem, co dnes bude nějakým způsobem souviset s mými narozeninami, informovat v unikátní narozeninové online reportáži.

Průběžně aktualizováno:

00:38

První nedočkavý gratulant posílá přání na mou Facebook zeď. Je jím pan Miloš

03:46

Z celého světa začínají přicházet gratulace. První zahraniční přání je až z dalekého Thajska. I tam lidé o mých narozeninách velmi dobře vědí.

06:10

Moje Facebook zeď je tapetována jedním přáním za druhým.

07:37

Technici Facebooku udržují moji zeď v chodu jen s vypětím všech sil. Podle blogu programátorů Facebooku museli kvůli přívalu gratulací na mé zdi přejít na vyšší tarif hostingu. Vše se povedlo provést velmi rychle a výpadek byl jen zhruba půlhodinový.

08:02

Dav pod mým balkónem vyvolává hesla:

Ivane vylez!

Ověsit!

Nikam nepůjdu, protože mám práci a šperky na sebe zásadně nevěším.

08:07

Dav se rozchází aniž by něčeho dosáhl.

08:28

Na Facebooku se objevují první kompromitující fotografie z oslavy narozenin před více než dvaceti lety. Od pana Pavla.

09:49

Již nyní je prakticky jisté, že světový rekord v počtu gratulací na Facebooku vztažený k počtu přátel padne.

09:59

Hledám na Facebooku aplikaci, která dokáže rychle a snadno zjistit, kdo z přátel mi nenapsal v nějaký určitý den na zeď.

10:00

Nic takového nenacházím.

11:37

Proudí další a další gratulace. Odpoledne čekám výrazný počet gratulací od všech, kteří skutečně pracují nebo nemají přes den přístup k Facebooku.

13:44

Doma dostávám první dárek. Marcipánovou bonbonieru od Ivanky.

18:04

Dostávám další krásný dárek. Litrovou lahev vodky Absolut se skleničkou zdarma (nebo v ceně, nevím kolik dárek stál a údajně není slušné se ptát).

19:35

Své gratulace na mou zeď odeslalo již 17% z celkového počtu facebookových přátel.

22:58

Přidávají se pracovně vytížení gratulanti, kteří přes den nemají na Facebook čas. A je jich hodně. Podíl přejících přátel se díky jim zvedl na více než 23%.

23:59

41. Ivanův narozeninový den ukončen. K narozeninám mi popřálo 23% zcelkového počtu přátel a 99,9% aktivních* přátel. To se ve světě ještě nikomu nepodařilo. Děkuji. Bez vás bych to nedokázal.

* aktivní přítel na Facebooku – oficiální definice podle Krize v ČR: přítel, který reaguje a lajkuje nejméně jeden příspěvek za 23 dní.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 2

  1. Dobře jsi mě pobavil 😀

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*