OKAY Elektrospotřebiče v TV reklamě zřejmě představují své dopravce

OKAY Elektrospotřebiče nasadily několik předvánočních reklamních spotů, v nichž podivná partička v teplákových soupravách tříská do elektrospotřebičů a dalšího vybavení domácnosti. To vše v rytmu vánočních koled. Podle mého názoru se jedná o zachycení jakéhosi předvýjezdového rituálu řidičů dodávkových vozů před rozvozem zboží zákazníkům. Tento názor mohu podepřít zkušenostmi s nákupem zboží v tomto obchodě.

V OKAY jsem koupil ledničku a pračku

Ve firmě OKAY Elektrospotřebiče jsem zakoupil své dva nejnovější velké spotřebiče. Minulý rok ledničku, letos pračku. Pračka je právě podrobena nejdlouhodobějšímu a nejnezávislejšímu testu v historii testování praček. Více zde: Pračka LG, dlouhodobý test Krize v ČR.

V obou případech byla v OKAY cena lepší než na internetech

Vždy šlo z mé strany o potřebu rychlého vyřešení náhrady za spotřebič, který náhle dosloužil. Z toho důvodu jsem si nemohl počkat na pořádný cenový „špek“, jak jsem jinak zvyklý. Cena za pračku i ledničku byla v OKAY Elektrospotřebiče nižší, než nejlepší cena na internetu. Navíc zboží bylo u OKAY okamžitě k odběru.

V obou případech mi bohužel přivezli zboží povrchově poškozené

V případě ledničky se jednalo o poškozený rožek dveří a u pračky o důlek na levém boku. Ledničku jsem vyřešil výměnou za jiný kus, pračku slevou.

Video 1

Video 2

Video 3

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 1

  1. Vánoční reklama OKAY 27. 12. 2011 @ 17:51

    Zmíněná reklama je skutečně výplodem génia. Skvěle podtrhuje duch Vánoc a je výborným zpestřením poklidných vánočních pohádek. Děti tak dostanou jasný příkaz, jak naložit s výbavou domácností svých rodičů. Jesli v OKAY doufají, že se jim tak zvýší tržba, tak já budu ten, který si tam nic nekoupí ani za polovoční ceny! Běžně nepoužívám následující slova. Děkuji Vám za krásné a pohodové svátky v duchu klidu a míru – DEBILOVÉ. Nejvíc mne sere, že se proti Vaší stupiditě nelze bránit!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*