Jací jsou Češi očima cizinek. Krize v ČR se jich zeptala.

Většina konkurenčních internetových magazínů nasazuje v okurkové sezóně články typu: „Jaké jsou Češky očima cizinců„, ale anket opačných, tedy: „Jací jsou Češi očima cizinek“ je velmi málo. Přesněji, jejich počet na českém internetu se vydáním tohoto článku zdvojnásobí.

Výsledek ankety je poměrně šokující a už se vůbec nedivím, že české ženy dávají velmi často přednost cizincům před našimi muži.

Jací jsou češi očima cizinek. Krize v ČR se jich zeptala.

Jací jsou Češi očima cizinek. Krize v ČR se jich zeptala. Ilustrativní obrázek.

Jelena, 28 let

Rusko

Chodím se každý pátek bavit po různých brněnských klubech a diskotékách a tam jsem si všimla, že Češi neumějí pít. Pijí většinou hodně nad své, většinou velmi chabé možnosti a pak s nimi nic není. Mladí češi neumí rusky, starší pupkatí čtyřicátníci sice většinou trochu umí, ale ti se mi zase nelíbí tolik, abych se s nimi dávala do řeči. Češi jsou proti rusům také mnohem méně galantní a ženy si tolik neváží. Na naše ruské kluky prostě nemají.

Beáta, 26 let

Slovensko

Češi jsou arogantní a zlí. Naplno se to projevilo při posledním mistrovství světa v ledním hokeji. Tolik urážlivých a zlích poznámek na adresu slovenského národního mužstva jsem skutečně od českých mužů nečekala. Naši hokejisté přece za tu neskutečnou smůlu co měli nemohou! Posmívat se někomu za smůlu je neomluvitelné. Čehúna už nikdy nechci.

Chloe, 35 let

Anglie

Češi jsou obecně „netykavky“. Často se snažím flirtovat, ale v naprosté většině případů je to bez jakékoliv odezvy ze strany českých mužů. Pokud nějaká odezva je, tak vždy nakonec zjistím, že muž je příliš opilý. Žila jsem několik let v Německu a tam to bylo v případě zájmu mužů o mou osobu mnohem lepší.

Katrina, 29 let

USA

Katastrofa! Některé návyky českých mužů nemohu rozdýchat ani po pěti letech pobytu v ČR. V hromadné dopravě se na vás mačkají, v klubech nebo diskotékách vás dokonce občas i nevybíravým způsobem osahávají. Na pracovišti po mně koukají a občas lze zaslechnout i zahvízdání. Zákony o sexuálním harašení u vás ještě nejsou dostatečně zavedeny do praxe a to je škoda. Co mě velmi překvapilo je, že mnoho z nich nosí dva dny po sobě stejné oblečení.

Napište nám svůj názor

Jaké jsou vaše zkušenosti s českými muži? Dáváte přednost cizincům, nebo Čechům? Napište nám do komentářů svoje názory a postřehy.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 13

 1. Tak Chloe se nemá čemu divit, je to briketa a jak známo britky jsou nejvetší blitky. Ohledně tech jejích němců to musí být každému jasné, tam je taky bída,to skopčák bude radši galantní k 80Kg zrzavé mařeně, než ke 120 Kg buchtě, která vypadá jak zmalovaný Jiří Krampol. Má štěstí, že aspoň ten ožrala na ní mák.
  Jinak když tak kdákají o té galantnosti…. Chápu že by měl chlap být galantní, ale na druhou stranu jsme rovnoprávné bytosti.
  Mi žádná žena nikdy nepodržela dveře ani nekoupila večeři. hau

 2. He he, Rusáci možná galantní jsou při seznamování, ale po dítěti je jim už jen dobrá jako služka. Jelena asi pochází z nějaké velice rozvinuté a prozápadně orientované zemljanky… Rusové si váží ženy – LOL.

 3. ian von rave 1. 6. 2011 @ 13:31

  Já myslím, že ony imaginární krasavice měly kliku, že nepotkaly ty dva nade mnou (pokud si komenty Ivan Kriz nepíše sám). To by se shodly, že Češi jsou hlavně troubové, bez pochopení pro ironii

 4. Komentáře si sám nepíšu, na to se můžeš Iane spolehnout!

 5. Docela přísné hodnocení.

 6. Boha mýho. Kde jste tyhle chovankyně sehnali? Zjevně utekli Chocholouškovi. Pravda, ten ještě asi rusky umí.

 7. No tak co mám zkušenosti s britkama tak nic moc. Američanky pokuď nejsou tlusté jak prase tak jsou nádherné a Rusky ? No coment 😀

 8. Souhlas se Staníkem. Jinak k Johnysovi – s Američankama mám spíše negativní zkušenosti.

 9. Souhlas s Olafen, Britky jsou hnusný jak …..

 10. Já jsem se z těch komentářů moc nedozvěděl.Troufám si říct, že jsem galantní a rozhodně si měnim oblečení.Také vím, že je nás takových hodně, ale jak si může někdo stěžovat na neznalost ruského jazyka?..To je teď nějaká charakterová vlastnost?Nebo že někdo kritizoval hokejisty?..Asi to bude bohužel společností do které se chodí opíjet.

 11. jééééééééééécheche!!! nikomu se český kluci nelíbí a já se tomu ani nedivim když vošahávaj cizí holky a ješzě na ně pískaj a sou hnusný, smrděj a nemejou se prasata! jj čehúúúúni no nemaj úctu k ženám

 12. Sám bych je lépe nepopsal 🙂

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*