Výlov rybníka Vrkoč

Jedeme na Slavnostní výlov rybníka Vrkoč u Pohořelic

Někdy minulý týden přišla zástupkyně šéfredaktora magazínu Krize v ČR s ultimativním návrhem na prožití pátečního svátečního a pro mnohé zároveň volného dne 28. 10. 2011. V tento den se koná každoroční Slavnostní výlov rybníka Vrkoč a podle kolegyň z práce je to naprosto úžasná akce, která se „všem“ moc líbí a navštěvují ji pravidelně každý rok.

Mám v sobě tak nějak (takňák) naprogramovánu přirozenou nedůvěru v akce, které se líbí „všem“. Ráno 28. 10. 2011 jsem tedy zástupkyni šéfredaktora sdělil, že nikam nepojedeme a v 10.00  jsme už seděli v autě směr Vrkoč.

Hodnocení Slavnostního výlovu Vrkoče

Co se nám nelíbilo

Špatné informace ze strany pořadatele akce

Velmi špatné informace o výlovu na webových stránkách organizátora. Žádný časový harmonogram, žádný popis akcí a především žádné informace pro řidiče, kteří jedou na výlov poprvé. To znamená, že jsme se spoustou jiných prvovýlovců bloudili po okolí a obtěžovali místní s dotazy na místo konání. Výlov jsme nakonec našli a dokonce i přes obrovský počet návštěvníků, kteří přijeli automobilem, zaparkovali.

Příliš velké množství stánků

Kvůli velkému množství stánků se sortimentem s touto akcí ani vzdáleně nesouvisejícím (kožené bundy v akci, papuče z Číny, ponožky a podobně) to na výlovu vypadalo spíše jako na nějakém mega tržišti a zcela to degradovalo výlovovou atmosféru. Velmi mě pobavil pracovník ostrahy, který mi říká: „za půl hodiny bude zátah“. To mi připomnělo veselé situace z nelegálních tržišť před listopadem 1989.

Co se nám líbilo

Zátah.

Fotografie z výlovu rybníka Vrkoč od krize v ČR

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 7

 1. Takňák jsem si myslel, že ve fotogalerii budou fotky z výlovu 🙂 Myslím tím rybáře v holínkách, sítě plné ryb, všichni od bahna…..to z toho udělali pěknou estrádu 🙂

 2. Přesně tak, ten výlov je tam jen jako doplňková akce 🙂

 3. No, já bych řekl, že na Vrkoči je to výlov ještě parádní, poprvé mě to taky vyděsilo, ale například v Jedovnici je to už úplně o ničem.
  Hlavně to chce dojít zavčasu, osobně chodím před stánkařema – a až dojdou, odcházím…

 4. Příspěvek 6. 10. 2014 @ 07:52

  Ať si říká kdo chce co chce, tak mě se výlov rybníka vždy moc líbí a jezdí sem i známí z dalekého okolí, kteří jsou vždy moc spokojeni. Nevadí že jsou tam i jiné stánky než s rybama právě naopak. Myslím si, že kdyby se tam jednalo jen o ryby určitě by to nebylo ono a návštěvnost by byla minimální. Beru to víc jako takovou pouť kde si mohu nakoupit jak ryby, tak i cokoliv jiného a to oceňuji. Jen tak dál organizátoři a nenechte se odradit!!!

 5. vylov vrkoče je jedna s nej nejlepších akci jižní moravy se vším všudy.Na své si přijdou milovnici ryb a specialit z nich které neochutnáte nikde jinde,poucčné io zábavne pro děti,ženy koupi něco na stáncích,prostě je vše zorganizováno super.Už se všichni na sobotu těšime a pujdem i kdyby trakače padali

 6. V SOBOTU PÁDÍME VŠICHNI DO IVANĚ.!!!!!HURÁ

 7. bohužel jarmarky u rybníku se týkají hlavně veteše.Jsem řemeslník a nemám šanci se na Vrkoč dostat.Je to smutné,ale nějaká úroveň trhu tady zřejmně nikoho nezajímé.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*