Účastníci druhého běhu projektu IKAROS nastoupili do zaměstnání

Zaměstnanost o.s. úspěšně pokračuje v druhém běhu realizace projektu IKAROS klíčovou aktivitou 07 – Setkání se zaměstnavateli, umístění do zaměstnání. Hlavním cílem této aktivity je nalezení vhodného zaměstnání pro každého účastníka projektu. Bylo realizováno informační setkání se zaměstnavateli, kteří projevili zájem o účastníky již ve fázi přípravy projektu a dále se ho zúčastnili zaměstnavatelé, kteří se podíleli na realizaci odborných praxí účastníků.Setkání se účastnili samozřejmě také členové realizační týmu a účastníci projektu. Více informací najdete v článku: Setkání účastníků 2. běhu projektu IKAROS se zaměstnavateli.

1. 10. 2013 nastoupili účastníci druhého běhu do zaměstnání

Se společnostmi Střechy a stavby Kadlec s.r.o. a Porta Sun, s.r.o. byly uzavřeny dohody, v kterých jsou specifikovány podmínky vyplácení příspěvku na úhradu mzdových nákladů pro účastníky druhého běhu projektu IKAROS, vedenou dokumentaci a další podmínky, které mají vazbu na předkládané monitorovací zprávy.

Zaměstnavatelé byli informován o tom, že forma příspěvků na úhradu mzdových nákladů u podnikatelských subjektů bude poskytována podle nařízení o podpoře de minimis (Nařízení Komise ES č.1998/2006).

Činnost umístění na pracovní místa u zaměstnavatelů byla zajištěna prostřednictvím nákupu služeb – Agentury práce, která disponuje  povolením ke zprostředkování zaměstnání dle § 60 ods. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb.

V rámci klíčové aktivity 07 jsme stavby, na kterých pracují účastníci projektu označili bannery, jejichž cílem je informovat nejširší veřejnost o prospěšné práci ESF ČR při začleňování znevýhodněných skupin obyvatel do pracovního procesu.

ESF

Tento projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*