Nejen Halloween bývá svátkem masek a kostýmů

Halloween jako svátek, který se u nás stal populárním až v posledních letech, se nejčastěji projevuje tradiční dýňovou černo-oranžovou výzdobou a oslavami spojenými s hrůzostrašnými, ale i méně strašidelnými kostýmy. Toto období však v našich končinách není tím posledním. Často zapomínáme na plesovou sezónu, která není výjimkou mezi obdobími, jež se často slaví také převlékáním do různých kostýmů a masek. Pokud tedy nepatříte mezi fanoušky převzatých svátků, které ve své současné podobě nemají ve střední Evropě žádnou tradici, nezoufejte.

Hned po Vánocích totiž přichází plesová sezóna, která každý rok trvá až do začátku jara.  Pokud ještě nemáte připravený kostým, nevěšte hlavu. Existuje mnoho způsobů, jak upravit svůj zevnějšek, ať už jemným, ale klidně i extrémnějším způsobem. Jednou ze zaručených metod je využití netradičních doplňků, jakými jsou crazy čočkyclip in vlasy. Díky těmto kreativním doplňkům se zaručeně stanete středobodem pozornosti každé párty a maškarního plesu. Pod kontaktními čočkami si však nepředstavujte klasické dioptrické čočky, ale silikonové crazy čočky šetrné k vašim očím s obrovským výběrem barev a vzorů.

Pokud před nimi máte respekt a nemáte s jejich používáním ještě zkušenosti, nezoufejte. Nasazování a nošení doplňků jako crazy čočkyclip in vlasy je jednoduché a bezbolestné. Na jejich používání nepotřebujete nic kromě samotných doplňků, proto si stačí vybrat a můžete se za pár sekund proměnit na jakoukoliv fiktivní postavičku, kterou si jen přejete. Zjednodušte si výběr a navštivte ještě dnes Happyhairshop.cz, kde si můžete tyto doplňky vyzkoušet na vlastní fotografii. Určitě se příjemně pobavíte.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*