Setkání účastníků 2. běhu projektu IKAROS se zaměstnavateli

Hlavním cílem této aktivity je nalezení vhodného zaměstnání pro každého účastníka projektu. 26. 9. 2013 bylo realizováno již druhé informační setkání se zaměstnavateli, kteří projevili zájem o účastníky již ve fázi přípravy projektu, dále se ho zúčastnili zaměstnavatelé, kteří se podílejí na realizaci odborných praxí účastníků Setkání se zúčastnili členové realizační týmu a také všichni účastníci druhého běhu projektu.

Restaurační zařízení v kterém setkání proběhlo bylo v době konání této aktivity uzavřeno pro veřejnost. Pro účely publicity jsme použili banner velikosti A2, který byl pro tyto účely vyroben již před prvním setkáním účastníků se zaměstnavateli: Setkání účastníků 1. běhu projektu IKAROS se zaměstnavateli. Pro prezentaci projektu IKAROS a publicitu směrem k účastníkům a zaměstnavatelům jsme využili velkoplošnou LCD obrazovku.

Zaměstnavatelům a účastníkům jsme vysvětlili přínos projektů OPLZZ pro zvýšení zaměstnanosti v ČR.

Na informačním setkání došlo k podepsání pracovních smluv mezi třemi účastníky druhého běhu projektu se společností Střechy a stavby Kadlec s.r.o. Další tři účastníci druhého běhu projektu IKAROS podepsali na tomto setkání pracovní smlouvy se společností PORTA SUN, s.r.o. Na stavbách, které realizují tyto firmy absolvovali účastníci pod vedením mentorů a dalších zkušených pracovníků část praxí u zaměstnavatelů a osvědčili se.

ESF

Tento projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*