Totalita a nepřímá diktatura – Omio Tokamura (TND)

V minulém díle volebního seriálu od Anonymního autora, jsme probrali očekávaného vítěze voleb, hnutí NE. V tomto článku jsme se vás formou ankety zeptali, zda si přejete v seriálu pokračovat. Výsledek hlasování je jednoznačný, 100% respondentů si přeje pokračování (stav k 2. 10. 2017, 18:00 hod.).

Článek o hnutí NE naleznete zde: https://www.krize-cr.cz/ne-bude-hur/011020178353

Anonymní autor na naši výzvu k dodání dalšího článku zareagoval bleskově tím, že článek dodal.

Nám se článek opět líbí a bez jakékoliv úpravy vám ho přinášíme

Ve druhém díle našeho volebního seriálu se podíváme na černého koně letošního podzimu, stranu Totalita a nepřímá diktatura – Omio Tokamura (TND).

Nejdříve se podívejte na část volebního programu SPD, pobavíte se mnohem více ?

Zdroj: http://www.spd.cz/program

Ne islámu, ne teroristům. Víc je bezpečnost našich občanů.

Vážení přátelé, naše hnutí požaduje zásadní kroky k zajištění bezpečnosti naší země a jejich občanů. Především odmítáme vnuceně přijímat nelegální imigranty a odmítáme islamizaci naší země pod záminkou multikulturalismu. Nedovolíme v České republice vznik páté kolony radikálních muslimů. Právo šaría a islámský džihád jsou ohrožením naší svobody a bezpečnosti. Jejich propagaci a šíření postavíme mimo zákon a porušení budeme jednoznačně trestat.

Odmítáme zpřísňování podmínek pro legální držení zbraní. Naše hnutí bude také prosazovat zásadní změnu koncepce naší armády. Armáda musí sloužit v první řadě k obraně naší vlasti a ne pouze k zahraničním expedicím bez mandátu RB OSN. Jelikož stávající česká armáda není schopna kapacitně zajistit bezpečnost naší republiky, tak podle švýcarského vzoru zavedeme od mladé generace osmi týdenní základní vojenský výcvik a tímto opatřením zásadním způsobem doplníme přípravu záloh pro profesionální jádro armády v případě potřeby. Chceme také rozšířit vojenskou spolupráci států V4. Odmítáme účast na agresivních akcích a vojenských provokacích. Spojíme zkvalitnění branných schopností země s diplomatickým úsilím o mír. V oblasti vnitřní bezpečnosti budeme prosazovat zvýšení ohodnocení práce policistů, hasičů a dalších složek integrovaného záchranného systému. Podpoříme jejich technické vybavení. Budeme důsledně požadovat odpolitizovanou a profesionální práci policie, soudů a státního zastupitelství. Zpřísníme tresty za opakovanou kriminalitu a tresty pro recidivisty. Odmítáme jako nepřijatelné, aby imigranti stáli nad zákonem, jak to vidíme v sousedních zemích. Prosadíme, aby zákony platily pro všechny stejně! Český stát se musí jasně přihlásit k odpovědnosti za vnitřní i vnější bezpečnost země a svých občanů.

[collapse]

Ano islámu, ano teroristům. Víc je bezpečnost našich občanů.

Vážení přátelé, naše hnutí požaduje zásadní kroky k zajištění bezpečnosti naší země a jejich občanů. Především prosazujeme dobrovolně přijímat nelegální migranty a snažíme se o islamizaci naší země v rámci vize multikulturalismu.  Prosadíme v České republice vznik páté kolony radikálních muslimů. Právo šaría a islámský džihád jsou příležitostí pro naši svobodu a bezpečnost. Uzákoníme jejich propagaci a šíření a porušení budeme jednoznačně trestat.

Požadujeme zpřísňování podmínek pro legální držení zbraní. Naše hnutí bude také prosazovat zásadní změnu koncepce naší armády. Armáda musí sloužit v první řadě k obraně migrantů a jejich hladkému příchodu do ČR a nikoliv k obraně naší vlasti. Podle vzoru Západní Samoy časem armádu úplně zrušíme. V oblasti vnitřní bezpečnosti budeme prosazovat snížení ohodnocení práce policistů, hasičů a dalších složek integrovaného záchranného systému. Zastavíme nákupy nového technického vybavení. Budeme důsledně požadovat zvýšení vlivu politiků na práci policie, soudů a státního zastupitelství. Snížíme tresty za opakovanou kriminalitu a tresty pro recidivisty, časem zrušíme vězení.

Prosazujeme, aby migranti stáli nad zákonem, jak to vidíme v sousedních zemích. Prosadíme, aby zákony a represe platily jenom pro obyčejné občany. Český stát se musí jasně přihlásit k odpovědnosti za vnitřní i vnější bezpečnost migrantů.

Anketa

Chcete další článek o programech a marketingu politických stran od Anonymního autora?

  • ANO (12 Hlasovalo)
  • NE (1 Hlasovalo)

Celkem hlasovalo: 13

Nahrávání ... Nahrávání ...
Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*