Test Krize v ČR

Krize v ČR přináší další službu. Testy.

K našim úkolům zajímavě informovat o všem zajímavém jsme si přidali úkol další. Budeme pro vás testovat zajímavé výrobky a služby. Samozřejmě zajímavě. Nezávislé testy Krize v ČR vám mohou ušetřit nemalé peníze, pokud koupíte výrobek, který vám ušetří peníze, nebo naopak nekoupíte výrobek, který je na nic.

Skutečně nezávislé testy jen od Krize v ČR.

S největší pravděpodobností je Krize v ČR jediné medium na českém internetu, jehož testy jsou skutečně nezávislé. Možná tomu nevěříte, ale máme argumenty, které vás přesvědčí. Pojďme se pokusit vyvrátit některé obecně platné názory na testy v mediích.

1. každý test je podplacený.

Obecně je to pravda, ale pro nás to neplatí. Krize v ČR nemá v tomto ohledu žádné zkušenosti. Prostě nevíme, jak si o úplatek říci.

2. každý je podplatitelný, záleží jen na ceně.

Obecně je to pravda. Nicméně jsme se rozhodli, že naše cena bude vysoká. Tak vysoká, že nebude pro žádného dodavatele výrobku nebo služby akceptovatelná. Jsme proto skutečně prakticky nepodplatitelní.

Výzva pro dodavatele.

Vyrábíte, dodáváte nebo poskytujete zajímavou a pro uživatele přínosnou službu nebo výrobek? Poskytněte nám ho k otestování. Kontakty najdete v sekci KONTAKTY

Krize v ČR představuje své logo TEST.

Tým grafiků Krize v ČR dnes večer (11. dubna 2010) představil dokonalé a jednoznačně identifikovatelné logo. Velmi originálně je řešeno písmeno „S“, které je vtipně nahrazeno otazníkem. Otazník v logu je odkazem na to, že u našich testů není výsledek předem jasný. Naše testy jsou skutečně nezávislé a jejich výsledek je díky našim ochranným mechanizmům prakticky neovlivnitelný.

Logo Krize v ČR – TEST.

Anketa.

Líbí se vám naše nové logo TEST?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*