Soutěž Olympus. Hlasujte pro fotografii od Krize v ČR.

Aktualizace 23. listopadu 2011: fotoaparát Olympus jsme bohužel nevyhráli 🙁

Potřebujeme nový fotoaparát

Redakce Krize v ČR potřebuje nový fotoaparát. Jeho nákup bohužel nepřipadá v úvahu, protože k co nejlepšímu provozování naší veřejné služby potřebujeme kvalitní. Na nákup takového fotoaparátu však nemáme dostatek finančních prostředků. Přijmout fotoaparát darem od nějaké firmy či instituce je neslučitelné s naší zásadou naprosté nezávislosti. Navíc nám nikdo fotoaparát darovat nechce.

PEN mini

Rozhodli jsme se fotoaparát vyhrát

Velmi nás proto zaujala soutěž firmy Olympus, ve které lze vyhrát fotoaparát PEN mini. Ten je podle vyjádření výrobce špičkový, což je dokonce více než požadujeme.

Soutěž zachyťe podzim

Soutěž se jmenuje „Zachyťte podzim a vyhrajte PEN mini“ a zvítězí v ní ten, kdo zachytí podzim, získá nejvíce hlasů a odborník určí jeho fotografii jako nejlepší.

Dejte nám hlas

Protože názor odborníka zřejmě nijak neovlivníme, chceme se v tuto chvíli soustředit na získání co největšího počtu hlasů. Proto vás prosíme, dejte nám hlas. Hlasujte ZDE.

Jak vznikla podzimní fotografie od Krize v ČR s názvem Roswell

Kvůli ekonomické krizi se naše víkendová odpočinková činnost zúžila na procházky po blízkém okolí. Většinou chodíme sami, občas s vypůjčeným psem. V neděli 6. listopadu 2011 jsme si k psovi vypůjčili i fotoaparát s jasným cílem: vytvořit vítěznou fotografii. Trochu jsme sázeli na to, že pes udělá nějaký veselý kousek a bude hotovo. Pes se však k ničemu neměl.

Proto nakonec předkládáme fotografii hub ve tvaru disku parazitujících na stromě. Kvůli tvaru hub jsme fotografii pojmenovali Roswell.

Roswell

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*