Pedikúra v době krize

Na naše dotazy odpovídá Hana Kvisová.

Hana Kvisová je známá brněnská pedikérka. Proslavila se zejména vývojem a zavedením zcela nového typu ošetření nohou, které dostalo název pedikúra Diamond Art. Tento typ pedikúry má už dokonce i svou stránku na Facebooku – Pedikúra Diamond Art na Facebooku. která je určena pro všechny lidi s aktivním způsobem života, včetně vrcholových sportovců. Mezi její klienty patří Ivana Kvisová – vicemistryně Moravy v judu a autocross team AX Racing, který úspěšně působí v Mistrovství Evropy FIA.

Ivana Kvisová – Grand Prix Brno

Ivan Kvis se ptá.

Můžu Ti tykat?

Vzhledem k tomu, že jsi můj manžel tak výjimečně ano 🙂

Jak víš z našeho magazínu Krize v ČR je krize. Jak funguje pedikúra?

Přestože je pedikúra služba bez které se dá sice špatně, ale přesto žít, funguje navzdory krizi velmi slušně.

Někteří majitelé salonů si ale na nedostatek zákazníků stěžují.

To je pravda, ale na druhou stranu pro získávání zakazníků téměř nic nedělají. Stále se například setkávám a názorem, že prezentace tohoto typu služeb na internetu nefunguje.

Čím si to vysvětluješ?

Majitelé salonů nejsou do kvalitní internetové prezentace ochotni nic investovat a pokud nějaké stránky mají, tak nejsou ve vyhledávačích k nalezení. Když už jejich stránky náhodou někdo najde, tak jejich provedení zákazníka k objednávce nepřiměje.

Jak řešíš internetovou prezentaci ty?

Já mám v tomto ohledu veliké štěstí, protože optimalizací, tvorbou stránek a vším co s tím souvisí, se na vysoké úrovni zabýváš ty.

Takže úspěch v tomto oboru závisí na kvalitní internetové prezentaci?

Z velké části ano, ale nabídka kvalitních a unikátních služeb je nejdůležitější. Zlomovým okamžikem v mém podnikání bylo zavedení pedikúry Diamond Art.

Všimla jsem si, že na internetových diskuzích se často lidé přou o tom, jestli je lepší suchá nebo klasická pedikúra. Já jsem na toto téma dala odpověď zavedením pedikúry Diamond Art, která spojuje výhody obou typů ošetření.

Mnoho českých majitelů salonů má strach z asijské konkurence. Co ty?

To může být do velmi blízkého budoucna skutečně problém. Expanze asijských salonů je v poslední době poměrně drtivá. Budu se sice opakovat, ale jedinou možnost jak tomuto náporu čelit vidím v nabídce unikátních a kvalitních služeb o které je zájem a skutečně profesionální prezentace na internetu. V tomto asiaté zatím zaostávají.

Jak jsi spokojená z výkonem banneru u nás na Krizi.

Podle Google Analytics jsou návštěvníci z Krize v ČR nejpilnějšími čtenáři. Takže odpověď zní ano.

Držím palce i na nohách.

Děkuji.

p

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 2

  1. Když se dívám kolem sebe, mám dojem, že v menších městech dělají pouze suchou pedikúru nehtové designerky,protože se snaží udržet si klientelu.Naopak pouze mokrou pedikúru dělají zoufalkyně,které se věnují nemovité klientele, často chodí i do domů.Ani jeden druh ošetření není kvalitní. Pedikérských salónů, kde by existovala komplexní péče o nohy je velmi pomálu.Hodně děvčat si nohy oškliví.
    A nyní slíbený dotaz.Je možné se u Vás pedikúru Diamond Art naučit, za jakých podmínek?
    Děkuji za odpověď, zdravím a přeji i nadále mnoho úspěchů v podnikání. Eliška Kopecká, Litomyšl

  2. Kurzy pedkúry zatím nepořádám. Je však možné, že se tento stav časem změní.
    S pozdravem Hana Kvisová.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*