Auto i pro manželku v době krize? Ne.

Dvě auta v rodině.

Dvě auta v rodině jsou ve skutečně vyspělých zemích standardem střední třídy obyvatel. U nás zatím ne. V tuto chvíli nedokážu ani posoudit, zda je to neexistencí střední třídy u nás (podle některých zdrojů jsou u nás v podstatě jen hodně bohatí a hodně chudí) nebo je u nás střední třída výrazně chudší než jinde.

Pravdou však je, že vyspělý svět budeme v tomto parametru díky ekonomické krizi dohánět velmi pomalu. Podle Krize v ČR v tomto ohledu nepomůže ani šrotovné. Hodně bohatí už mají aut plné garáže a my ostatní stejně nemáme co sešrotovat.

Řešení českých žen pro ženy.

České ženy však své auto chtějí a přicházejí s řešením. Nechtějí čekat až jejich neschopný muž vydělá dostatek peněz a milostivě jí koupí vůz, který se bude stejně líbit hlavně jemu. Magazínu Krize v ČR se podařilo získat fotografie prototypu dopravního prostředku vyvinutého ženami pro ženy.

Je kompletně vyroben z recyklovatelných materiálů a létá na obnovitelný (nám zatím neznámý) zdroj energie. Podle našich informací právě probíhá jednání s poslankyněmi za Stranu zelených o dotacích na tento projekt. Poslední slovo však bude mít jejich šéf.

Jako první na světě přinášíme fotografie z tohoto projektu.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 2

  1. Zbláznili jste se? 15. 6. 2009 @ 09:46

    Nemělo by tam být spíš auto pro manžela? Zbláznili jste se? Asi jste zapomněli, že většina žen je dneska finančně soběstačná a na milodary se může vykašlat.

  2. Pro finančně soběstačnou ženu, jako jste vy, je nadpis článku naprosto irelevantní. Článek jste však podle mně vůbec nečetla.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*