Elektra 1. 10. 2010. Luxusní večírek na druhou.

Warm Up

Pro rozehřátí jsem tentokrát zvolil návštěvu tradiční akce s názvem 1. pátek.

1. pátek je pravidelné setkávání bývalých spolužáků ze střední školy, které se odehrává s železnou pravidelností již několik let vždy 1. pátek v měsíci. Protože lidé s kterými jsem chodil do třídy se nikdy a nikde nescházejí, scházím se na 1. pátku se spolužáky, s kterými jsem do třídy nikdy nechodil.

1. pátek byl fajn, přestože jsme se tentokrát museli obejít bez přednášky na téma Jak si doma dupnout. Tradičního přednášejícího pana D. totiž manželka  nepustila, protože do hospody chodí každý měsíc a vrací se až po třiadvacáté hodině. O půl jedenácté jsme se (já a Pavel O.) zvedli a jeli na Flédu. Chtěli jsme tam být včas. Zajímalo nás, jestli bude Flyovi fungovat MacBook.

Elektra

Na Flédu jsme dorazili právě včas, abychom mohli vidět Robotecha dokončujícího úpravy na úhledné kabeláži a za pultem Flye zacloněného obrovským víkem značkového meganotebooku se systémem Windows. V tu chvíli byla Fléda v podstatě prázdná a nic nenasvědčovalo tomu, že se to zanedlouho rapidně změní.

Plný dům

Asi kolem půlnoci sa začaly valit davy tancechtivých návštěvníků a fronta u vstupních dveří vedla doslova donekonečna, možná ještě dál. Krásná návštěva se podepsala na fantastické atmosféře, která mi dala zapomenout na kruté starosti běžného života, nezaměstnanost a krizi ve všech jejích podobách.

Hudba

Na barech se dalo bez problému povídat. Takže dávám za 1.

Hodnocení

Plusy

+ návštěva, atmosféra

+ přišli téměř všichni známí, které jsem chtěl vidět

+ poznávali mě lidé, které neznám

+ šampaňské v zákulisí

+ žádný podiofil nenarušoval hladký průběh akce, přestože to byla Elektra

Minusy

– poslední Red Bull byl na zadním baru k mání kolem 3 hodiny ráno a ještě bez cukru. Red Bull asi příliš zaměstnává F1 a na zásobení barů jim nezbývá čas…

Elektra 1. 10. 2010 – fotky

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*