Konec světa 2012 vychází na pátek. Jak se na něj připravit?

Manželka mi kdysi řekla: „To by musel nastat konec světa, abys nešel v pátek na pivo“. Tímto se stala skutečným prorokem, a to i přesto, že pivo mi v pátek 21. 12. 2012 sama zakázala. Chce totiž, abychom v případě, že skutečně dojde k nějaké katastrofě, zemřeli všichni společně v rodinném kruhu doma a ne každý jinde. Já její přání respektuji a páteční Konec světa 2012 strávím doma.

Jak se připravuji na konec světa 2012?

Na přírodní katastrofy gigantických rozměrů příliš nevěřím. Jediné co jsem ochoten připustit je dočasný výpadek elektrické energie a s tím spojené komplikace. Podle toho se také naše rodina připravuje.

Zajištění základních potřeb k přežití:

Je třeba mít na paměti, že bez elektrické energie a počítačů nebude fungovat nic na co jsme běžně zvyklí.

Voda

Všechny nádoby včetně vany naplníme vodou.

Teplo a světlo

Vzhledem k tomu, že bydlíme v panelovém bytovém domě budeme přežívat ve stanu, který postavíme v obývacím pokoji a vytápět jej budeme svíčkou. Kvalitní spací pytle již máme zakoupené. Svítit budeme svíčkou.

Jídlo

Nakoupíme kvalitní konzervy a trvanlivé pečivo v jednom nejmenovaném řetězci, jehož  výrobky často vítězí ve spotřebitelských testech.

Zdraví

Před koncem světa ještě navštívím svého zubního lékaře. Má sice v záloze i šlapací vrtačku, ale raději si tam skočím ještě před výpadkem na moderní bezbolestnou.

Finance

Vytisknu si aktuální výpis stavu bankovního účtu, kdyby snad NÁHODOU po nahození bankovních serverů nemohli stav účtů svých klientů zjistit.

Doprava

Natankuji plnou nádrž.

Zapomněl jsem na něco?

To je podle mého názoru všechno. Pokud si myslíte, že jsem na něco zapomněl, uvítám vaše doporučení v komentářích pod tímto článkem.

Anketa

Připravujete se nějakým způsobem na konec světa 2012?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 3

  1. Ja se koncem světa netrapim snažim se travit co nejvíce času se svými blízkými a čekam na konec jen se modlim za to aby to bylo rychlé a bezbolestné

  2. Pokud je to recese – beru, vaše stránky včetně jesterčičich ufounku mě pobavilo, i když jsem něco zvláštního viděla na obloze, co vypadalo jako ufo, neznamená, že to bylo ufo. Vlády celého sveta podporují vládu strachu, takže strach z konce odvádí pozornost a izoluje od navrácení se ke své duchovní podstatě, spiritualite, prostě k sobě samému, není to náboženství, ale o životě každého jednoho z nás, všichni známé energie, umíme je vnímat, na to není potřeba žádných speciálních schopností, známé a prožili jsme strachy, které pramení z pocitu nejistoty, stresu z toho co bude, známe lásku, projev nadhery, zkuste je porovnat, pozorovat coby z nadhledu pozorovatele (perspektivy duše, ta je totiž věcná), pak si uvědomte co chcete, chcete strach a obavy, nedůvěru v sebe a svůj život? Chcete být štastní a v souladu se svou duší, svou jedinečností? Chcete žít v okamžiku tady a teď a nepitvat co bylo, nebo co bude? Chcete žít sami za sebe v lásce a harmonii? Tak si uvědomte sami sebe, záleží na tobě, i tobě, vytvářejte energie klidu a míru, a ten strach odejde, odevzdate ho, udělejte krásné vánoce, milujte své blízké, protože to přesně chcete, buďte v srdci, tady a teď. Děkuji vám.

  3. Děkujeme za pozitivní příspěvek!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*