Dárkové tašky pomohou skrýt, že letos bude vánočních dárků méně.

Vánoce 2012 budou zřejmě opět o něco chudší.

Podle obchodníků je již v tuto chvíli patrné, že lidé u nás letos na vánočních dárcích proti minulému roku šetří. Já sice nesouhlasím s výrazem „šetří“, ale spíše se přikláním k názoru, že lidé prostě kvůli všudypřítomným reformám prostě na dárky nemají tolik peněz jako dříve. Šetřením by se tento stav dal nazvat ve chvíli, kdy má většina obyvatel peněz přebytek, ale na Vánoce nechtějí utratit více, než v jiných obdobích.

Dárkové tašky – když už bude dárků méně, alespoň je krásně zabalte.

Pokud chcete, aby chudá nadílka pod letošním vánočním stromečkem alespoň hezky vypadala, zkuste pro balení dárků použít dárkové tašky.

Co říkají o dárkových taškách odborníci.

Dárkové tašky jsou oblíbeným způsobem jak předat vkusně vypadající dárek, aniž bychom jej museli složitě a dlouho balit do balícího papíru. Často po ní sáhneme v případě, že nejsme příliš zruční a nebo nemáme mnoho času. To jsou hlavní důvody, proč jejich obliba stále stoupá. Firma WrapCo nabízí široký výběr provedení dárkových tašek, nepřeberné množství velikostí, vzorů, materiálů ze kterých jsou zhotoveny. Naše firma nabízí tašky k nejrůznějším příležitostem – oslavy, firemní večírky, narozeniny, svatby, narození díděte nebo vánoce (nevím jestli píšete vánoce s malým nebo velkým V – tak bacha na to, ať to máte všude stejně). V zásadě jsou tašky v naší nabídce rozděleny dle velikosti. Samostatnou skupinu tvoří velmi populární dárkové tašky na láhve – především na víno, ale také jiné druhy alkoholu. Dárkové tašky jsou zkrátka věrným pomocníkem při „balení-nebalení“ dárků.

Výhody dárkových tašek podle Krize v ČR.

Kvalitní dárková taška je opakovaně použitelná. Příští rok můžete od letošního obdarovaného dostat svou tašku s jeho dárkem zpět. To můžete každý rok opakovat až do jejího ztracení či roztrhání. To je velká výhoda například proti běžně používanému dárkovému balícímu papíru, který je většinou jen jednorázově použitelný. Dárková taška je díky možnosti několikanásobného použití výrazně ekologičtěší a zanechává menší uhlíkovou stopu než jiné druhy dárkových balících materiálů.

Anketa

Budou u vás Vánoce 2012 chudší než v roce 2011?

Nahrávání ... Nahrávání ...

Dárkové tašky – fotogalerie.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*