Kdo je Roman Janoušek? Podle Krize v ČR sympaťák.

Václav Klaus o kauze zveřejněných odposlechů

V posledních dnech hýbe českým veřejným míněním kauza zveřejněných odposlechů telefonních hovorů mezi Romanem Janouškem a Pavlem Bémem. Pan prezident Klaus už se k tomuto tématu vyjádřil, přestože prý žádný z nich neslyšel a dokonce ani nečetl. To se mi na něm líbí. Odposlechy podle Václava Klause ničí demokracii.

Vyjádření šéfredaktora Krize v ČR

Odposlechy jsem narozdíl od pana prezidenta četl a pana Béma ani pana Janouška osobně neznám.

Zveřejněné odposlechy mezi Pavlem Bémem a Romanem Janouškem jsou pro mně po dlouhých letech první skutečně pozitivní zprávou z naší politické scény. Bez nadsázky mohu říci, že mě zahřály na duši.

  1. odposlechy zcela jednoznačně potvrzují můj názor, že politici a politické strany jsou naprosto zbytečným mezičlánkem v řízení demokratické společnosti. Pokud by byli voleni do funkcí rovnou lobbisté – odborníci, ušetří stát obrovské finanční prostředky. O větší transparentnosti a efektivitě ani nemluvě.
  2. velmi mě potěšilo, že v naší společnosti existují lidé, kteří ctí ústní dohodu. Odposlechy odhalily, že dotyčným ke sjednání milionových obchodů stačila dohoda po telefonu, která evidentně vždy platila. Kéž by takto férové vztahy byly v naší společnosti běžné. Já osobně bych s člověkem jako je Roman Janoušek spolupracoval velmi rád.

Anketa

Je Roman Janoušek sympaťák?

Nahrávání ... Nahrávání ...Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*