Jaký bude rok 2010. Krize v ČR to ví.

Prognózy magazínu Krize v ČR jsou vždy naprosto přesné.

Jak je možné, že se šéfredaktor našeho magazínu a autor tohoto článku nikdy nemýlí? Jak je možné, že již 6. června 2009 věděl o podvodu s prasečí chřipkou a v článku Ekonomická krize, prasečí chřipka a UFO svůj názor publikoval? Jak je to možné?!?

Moderní metody věštění.

Všechno geniální je v podstatě velmi jednoduché. V naší redakci totiž používáme nejmodernější metody věštění a své výsledky si pro jistotu ještě ověřujeme u profesionálů, např. ivestirna.cz. Nic jiného v tom není.

Pro zjištění budoucnosti používáme DVB-T křišťálovou kouli a horoskopy sestavené počítačem na Linuxu. Nyní dokonce testujeme horoskopy sestavené počítačem s OEM verzí Windows 7 Ultimate. Ten však zatím dává příliš černé výsledky.

Použité technologie.

DVB-T křišťálová koule se systémem MPEG 2.

Tuto kouli jsme zakoupili minulý rok. Bohužel, nešla naladit a neustále hlásila „žádný signál“ a to navíc anglicky. Při pokusu o reklamaci nám prodejce sdělil, že v budoucnosti se vysílá v MPEG 4 a že jsme jim naletěli. U toho se ještě drze usmíval. Zakoupili jsme tedy novou. Jinde.

Horoskopy.

Jedná se o horoskopy sestavené naším vlastním programem s názvem 110%. Úspěšnost tohoto programu je 120%.

Jaký bude rok 2010?

To víme naprosto přesně. Bude lepší než bude!

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*