Nové procesory Intel Core i3, Core i5, Core i7, Pentium G6950

Intel představil nové Core i3, Core i5, Core i7 a Pentium G6950.

Intel proti krizi.

Intel bojuje proti krizi v prodeji počítačů tím nejlepším způsobem. Uvedením nové řady výkonných a cenově dostupných procesorů s velmi nízkou spotřebou energie.

Revoluční řada procesorů Intel Core.

Jde o první 32nanometrové procesory, při jejichž výrobě Intel používá nový výrobní proces. Procesory Intel Core i5 jsou přibližně dvakrát rychlejší než dosavadní srovnatelné procesory. Poprvé v historii je grafický čip přímo součástí procesoru.

Rychlost a inteligence, která tu ještě nebyla.

Nové procesory Core i7 a Core i5 nabídnou technologie Intel Turbo Boost a Intel Hyper-Threading, které zajistí adaptivní výkon a inteligentní provoz. Technologie Intel Turbo Boost dynamickou regulací zátěže automaticky a inteligentně zvyšuje výkon, aby aplikace vždy běžely tak, jak nejlépe mohou. Technologie Intel Hyper-Threading umožňuje inteligentní multi-tasking. To znamená, že každému výpočetnímu jádru dovolí zpracovávat několik vláken zároveň.

Nové počítače s procesorem Intel Core i3 a Intel Pentium G6950.

Již dva dny po oficiálním uvedení těchto procesorů na trh představuje ProComs dva velmi zajímavé modely počítačů. BOXX MPS 3i s Intel® Pentium® Processor G6950 a ACTION Hi3 s Intel® Core™ i3-530 Processor.

Dokonalé sestavy podle návrhu Ivana Kvise.

Tyto nové modely navrhoval Ivan Kvis. Ivan Kvis je známý soustavným vylepšováním klasické konstrukce počítače. Vyvinul a uvedl do praxe mnohá vylepšení pro zvýšení komfortu při práci. Některá z nich můžete najít i v nově představených počítačích.

Superflex

Dodnes nepřekonané uložení pevného disku pro tichý chod, lepší chlazení a větší bezpečí pro vaše data na disku.

Davson SWAP modul

Instalace tohoto modulu vám přinese rychlejší odezvu počítače na vaše příkazy, rychlejší spouštění programů a celkově větší efektivitu a pohodu při práci.

Q-Box

Zcela nový přístup k odhlučnění počítače. Váš počítač nebyl nikdy tak tichý.

FixPlus

Vylepšené chlazení procesoru s uchycením, které nenamáhá základní desku a zvyšuje životnost celého systému.

Počítač s procesorem Intel Core i5 používá i naše redakce.

Autor článku Ivan Kvis je Intel Technology Expert.

Nejrychlejší servis počítačů a notebooků v Brně

nabízí servis PC, instalace počítačů, notebooků a netbooků. Instalace a přeinstalace Windows, odvirování počítačů, instalace WiFi a další servisní úkony. Více na Servis PC Brno

Ivan Kvis – Servis PC Brno, Molákova, Brno-Líšeň najdete zde:

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*