HTC S730 Wings – recenze Krize v ČR

Ceny telefonů s operačním systémem jsou nyní velmi nízké.

Před nějakou dobou jsme vás v článku Každou chvíli nový telefon i v době krize informovali o tom, jakým způsobem můžete často měnit svůj telefon a neutratit téměř žádné peníze. Pokud samozřejmě chcete.

HTC S730 Wings  je velmi levný.

HTC S730 Wings je předposledním modelem Smartphone s operačním systémem Windows Mobile 6 od společnosti HTC. Díky tomu lze tento telefon nyní získat za velmi zajímavou cenu.

Recenze na HTC S730 Wings.

Magazín Krize v ČR přináší recenzi na tento přístroj jako poslední na světě. Vězte, že nikdo jiný již nikdy recenzi na S730 nenapíše.

Vzhled, rozměry, hmotnost a design.

HTC S730 je celkem malá a těžká cihlička. Díky vysouvací qwerty klávesnici to není rozhodně žádná žiletka. Jeho tělo je celé z lakovaného plastu a velmi snadno se odírá. Nikomu, koho znám, se nelíbí.

Výdrž.

Výdrž je podobná jako u ostatních smartphone, tedy od zásuvky k zásuvce. Ovšem jen za předpokladu, že hejbnete kostrou. Při využívání WiFi se HTC S730 vybije mnohem rychleji, než trvá nabíjení, což je celkem frustrující. Pokud však jen telefonujete, tak klidně tři dny vydrží.

Aplikace.

V případě aplikací jsem maximálně spokojený a v telefonu mám vše, co chci a funguje to. Jediný problém je v malé paměti RAM. V mém případě se to projevuje při zapnutí aplikace Facebook a Skype současně. Telefon je při této kombinaci totálně vydechlý. Poměrně veselé je, že telefon nemá tak běžnou věc, jako je automatický zámek klávesnice a je ho potřeba nainstalovat jako aplikaci.

Zvuk.

Oba reproduktory mají kvalitní i dost silný zvuk, kvalita mikrofonu mi také naprosto vyhovuje. Kvalita sluchátkového výstupu je ovšem celkem tragédie.

Závěr.

Pokud toužíte po pořádném chlapském telefonu, který může umět v podstatě vše, na co si vzpomenete, máte levnou volbu – HTC S730.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*