Krize byla U BÍLÉHO BERÁNKA

Restaurace U BÍLÉHO BERÁNKA je otevřena

Restaurace U BÍLÉHO BERÁNKA v Brně bude oficiálně otevřena 15. 9. 2010. Neoficiální otevření proběhlo v pátek 10. 9. 2010 a magazín Krize v ČR nemohl chybět a samozřejmě nechyběl. Za redakci jsme na neoficiální otevření restaurace U BÍLÉHO BERÁNKA poslali největšího odborníka na pohostinství z řad našich spolupracovníků. Abych neovlivnil chování personálu, zatajil jsem svou pravou totožnost a do seznamu pozvaných hostů jsem se infiltroval pod nicneříkající hodnotou +1 přičtenou k jménu mého kamaráda. Povedlo se a nikdo mě nepoznal.

Obsluha

Velmi sympatickou obsluhou jsem byl usazen ke stolu č. 12., který je umístěn v salónku pod obrovskou televizí maskovanou do dřevěného obrazového rámu. Kromě mně seděli u tohoto stolu ještě tři lidé, jejichž jména už si nepamatuji. Od výborně informované servírky jsem se dozvěděl, že v této restauraci pracuje kuchař, který uvařil nejlépe hodnocené jídlo v ČR a jejich dodavatel masa prodává i panu Polreichovi. Dozvěděl jsem se toho mnohem více, ale zapamatoval jsem si bohužel jen toto.

Jídlo

Vybral jsem si:

  1. Hovězí vývar s játrovým knedlíčkem, masem a nudlemi
  2. Steak z pomalu pečené hovězí svíčkové, slaninová omáčka, bramborová kaše
  3. Crème Brûlée zdobené čerstvým ovocem

Rozhodně se nepočítám mezi odborníky na gastronomii a mé hodnocení podávaných pokrmů je velmi jednoduché. Chutná nebo nechutná. U BÍLÉHO BERÁNKA mi jednoznačně chutnalo.

Pití

Pití může částečně za to, že si některé věci z neoficiálního otevření nepamatuji. Zajímavostí je, že v této restauraci točí vlastní značku piva – Bílého beránka.

Restaurace U BÍLÉHO BERÁNKA – fotogalerie

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*