Ekonomická krize s vtipem – vtipy o krizi

Vyšší plat.

Šéf říká zaměstnancům: všichni si stěžujete na krizi, ale že máte o 50% vyšší plat, to nezmíní nikdo. O 50% vyšší? Oproti kterému roku, diví se zaměstnanci. Proti příštímu.

Krize v Maďarsku.

V Maďarsku už musela vláda z úsporných důvodů vypnout i světlo na konci tunelu.

Co mají společného.

Co mají společného Lincoln, Kennedy a Obama? … zatím nic.

Krize je horší než rozvod.

Ekonomická krize je horší než rozvod. Také přijdete o spoustu peněz, ale manželka vám zůstane.

Postihne nás krize?

Pepíček se ptá otce. Tati, zasáhne naši rodinu finanční krize? Finanční krize zasáhne ty, kteří mají peníze. My budeme prostě v prdeli.

Jak se pozná, že krize zuří naplno.

Když zkrachovalý bankéř je nucen jít žebrat, ale zjistí, že nemá u koho.

Od nepřizpůsobivých se můžeme hodně naučit nejen v době krize.

Našemu státu jsem dala 12 dětí a vláda si toho neváží. Pokud nedostanu dávky, přestanu rodit!

Chci dovolenou jako mají bílí! Ale vždyť nemáte ani práci. No vidíte, tak chci aspoň tu dovolenou.

Když pro mně není práce, tak chci aspoň plat!

Krize se nás prý nedotkne.

Běžného občana se ekonomická krize příliš nedotkne.
Filip Kolman (financninoviny.cz 29.1.2008, rubrika: Zpravodajství) Odkaz na článek ČNB zde.

Pád vlády 2009.

Tenhle klip ODS jsem sem musel dát. To je fakt úlet. Topolánek prý seřval tvůrce klipu, že nesehnali záběry z bitvy na Bílé hoře.

Přidejte kvalitní vtip o krizi do komentářů.

Budu rád, když přidáte do komentářů kvalitní vtip o jakékoliv krizi. Snad kromě … jím plesnivé sýry a jezdím v autě bez střechy. Ten fakt ne :-). Děkuji.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 7

 1. Spánek v krizi 28. 3. 2009 @ 20:29

  Srjdou se dva podnikatelé: „Co je ta krize, ještě jsem se pořádně nevyspal“ – „To já spím jak malé dítě“ – „Jak to?“ – „Celou noc probrečím, a ještě se dvakrát stačím posrat“

 2. Co je to krize?Krize je brouk co si valí před sebou kuličku,česky se řekne hovnivál!

 3. Učitelka se ptá dětí, co je to stát v krizi. Janička odpovídá: To je ostrov v bouři- vlny do něj bijí, ale až bouře skončím bude ostrov krásnější. Na to Pepíček: Stát v krizi je jako loď v bouři- vlny do ní bijí, loď se skoro potápí, všem je blbě, všem se chce blít- ale vystoupit nemůže nikdo..

 4. Baví se dva bezdomovci:
  -,,Franto,co je to ta hospodářská krize?“
  -,,No,jak bych Ti to vysvětlil…..Máš nějakýho známýho bankéře?“
  -,,Nemám“
  -,,No,tak teď budeš mít“

 5. „Šéfe, nemohli byste mi zvýšit plat? Vždyť tu už dělám 10 roků za 8000 Kč měsíčně.“ Šéf se pousměje, nalije Josefovi štamprle borovičky a začne: „Podívej Josefe, je pravda, že vyděláváš 8 000 Kč měsíčně, což je 96 000Kč ročně, ale rok má 365 dní. Z toho je 52 sobot a 52 nedělí. To je už jen 261 dní. Dál máš 28 dní dovolené a 5 dnů jsi byl nemocný, to je už jen 228 dní. Den má sice 24 hodin, ale ty pracuješ jen 8 hodin, tedy jen 1 třetinu dne, to znamená 76 dní. Nemluvě o tom, že v roce máme 13 svátků, což jsou dny pracovního volna, a tedy pracuješ jen 63 dní. To je jen o dva dny víc než 2 měsíce do roka. No a co chceš víc za práci za dva měsíce??? Vždyť vyděláváš skoro 48 000 Kč měsíčně.“ „Promiňte šéfe, nechtěl jsem vyrušovat…… „

 6. Tak ten je dobrej 🙂

 7. Šestnáctileté děvče se vrátí domu a smutně oznámí rodičům, že je těhotná. Otec rozzuřeně nabije pistoli a chce vědět, co je to za bastarda, že ho zabije. Dcera na to, že je to slušný člověk a postaví se k tomu zodpovědně. V tom zastaví před domem luxusní auto a vystoupí oháknutý mladý muž. Pozdraví rodinu, posadí se před rodiče, podívá se jim přímo do očí a říká:
  „Měl jsem poměr s vaší dcerou, ale bohužel moje rodina mi nedovolí si ji vzít. Protože jsem však vážený člověk, chci nést následky za vzniklou situaci. Nechci nechat ji ani dítě v nouzi a proto navrhuji následovné…
  Narodí-li se chlapec, pošlu na jeho účet milion Euro a až dospěje, bude spravovat 5 poboček prodeje vozů značky Alfa Romeo. Jestliže se narodí děvče, dostane na účet milion Euro a v dospělosti převezme 10 salonů krásy. Kdyby ale nešťastnou náhodou dítě potratila…..“ Otec vylítne, položí mu ruku na rameno a povídá: „TAK JI VOŠUKÁŠ ZNOVA, žádný problém…“

  další o penězích:

  http://magoor.cz/?cat=23

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*