Ekonomická krize nutí blondýny barvit si vlasy na tmavo

Kvůli krizi na tmavo.

Z Británie dorazila zpráva, že tamní blondýnky si z obavy ze ztráty zaměstnání barví vlasy na tmavo. Tento trend je patrný zvláště v poslední době kdy sílící ekonomická krize má za následek hromadné propouštění ze zaměstnání. 62% lidí totiž zastává názor, že brunety působí na pracovišti seriózněji než blondýnky.

Na barvě nezáleží.

Rozhodl jsem se sám na sobě zjistit, zda se nějak změní inteligence, serioznost nebo profesionalita v závislosti na barvě vlasů. Pro tento pokus jsem své šedotmavé vlasy odbarvil na blond. Výsledek byl naprosto jednoznačný. I po odbarvení na blond jsem zůstal stejně chytrý, seriozní i profesionální jako před odbarvením. Stejný výsledek se dá očekávat i v případě obarvení blondýny na tmavo.

Dokážete z těchto barev vybrat tu nejchytřejší?

Je to jednoznačně diskriminace.

Propustit člověka ze zaměstnání jen kvůli barvě čehokoliv na těle je v dnešní době naprosto nepřípustné. Zvláště ve státech, kde si dlohodobě hrají na demokracii. Copak by dnes vůbec někoho napadlo odmítnout žadatele o zaměstnání jen proto, že je tmavé pleti? To by byl mediální fofr. Držím blondýnkám palce, ať se brání přenejmenším tak dobře jako naše menšiny.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*