Květen 2011

Jací jsou Češi očima cizinek. Krize v ČR se jich zeptala.

Jací jsou Češi očima cizinek. Krize v ČR se jich zeptala.

Většina konkurenčních internetových magazínů nasazuje v okurkové sezóně články typu: „Jaké jsou češky očima cizinců“, ale anket opačných, tedy: „Jací jsou češi očima cizinek“ je velmi málo. Přesněji, jejich počet na českém internetu se vydáním tohoto článku zdvojnásobí. Výsledek ankety je poměrně šokující a už se vůbec nedím, že české ženy dávají velmi často přednost cizincům před našimi muži.

CYRRUS o islandské prachové krizi v letecké přepravě

CYRRUS o islandské prachové krizi v letecké přepravě

Rok se s rokem sešel a celý svět opět upíná své oči na Island. Barvitý západ slunce je tou příjemnější stránkou aktuální situace. Ale po zemětřesení v Japonsku nám příroda opět ukazuje, že i v roce 2011 bude hlavním tvůrcem bilancí a výsledovek firem a že predikce analytiků o růstu HDP prověří svou osobitou metrikou.

CYRRUS – krize dorazila na komoditní trhy

CYRRUS - krize dorazila na komoditní trhy

Dnes jsme se rozhodli vyslechnout si názory na krizi od odborníků – analytiků z CYRRUS. CYRRUS a.s. je největší makléřská společnost na Moravě a tak nejspíše má smysl jim dát šanci se projevit na našem brněnském serveru. Proberme si pár nejasností kolem stříbra – tento kov má tradičně podobnou investiční charakteristiku jako zlato, tj. je považován za formu dlouhodobého uchování hodnoty a zajištění proti inflaci.