Kdo je Roman Janoušek? Podle Krize v ČR sympaťák.

Václav Klaus o kauze zveřejněných odposlechů

V posledních dnech hýbe českým veřejným míněním kauza zveřejněných odposlechů telefonních hovorů mezi Romanem Janouškem a Pavlem Bémem. Pan prezident Klaus už se k tomuto tématu vyjádřil, přestože prý žádný z nich neslyšel a dokonce ani nečetl. To se mi na něm líbí. Odposlechy podle Václava Klause ničí demokracii.

Vyjádření šéfredaktora Krize v ČR

Odposlechy jsem narozdíl od pana prezidenta četl a pana Béma ani pana Janouška osobně neznám.

Zveřejněné odposlechy mezi Pavlem Bémem a Romanem Janouškem jsou pro mně po dlouhých letech první skutečně pozitivní zprávou z naší politické scény. Bez nadsázky mohu říci, že mě zahřály na duši.

  1. odposlechy zcela jednoznačně potvrzují můj názor, že politici a politické strany jsou naprosto zbytečným mezičlánkem v řízení demokratické společnosti. Pokud by byli voleni do funkcí rovnou lobbisté – odborníci, ušetří stát obrovské finanční prostředky. O větší transparentnosti a efektivitě ani nemluvě.
  2. velmi mě potěšilo, že v naší společnosti existují lidé, kteří ctí ústní dohodu. Odposlechy odhalily, že dotyčným ke sjednání milionových obchodů stačila dohoda po telefonu, která evidentně vždy platila. Kéž by takto férové vztahy byly v naší společnosti běžné. Já osobně bych s člověkem jako je Roman Janoušek spolupracoval velmi rád.

Anketa

Je Roman Janoušek sympaťák?

Nahrávání ... Nahrávání ...
Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.

*