Viva Bohéma očima Krize v ČR

Viva Bohéma se mi líbila.

To je vše. Jiné hodnocení této akce z magazínu Krize v ČR nedostanete. Dnes se totiž podíváme na něco úplně jiného.

Inflace mladých a hezkých slečen.

Přesně to mě napadlo hned u vstupu na tuto akci. Tak silnou koncentraci mladých krásek jsem snad ještě nikdy neviděl.

Protože krása je pro mladou ženu především dobrou investicí, napadla mě okamžitě otázka: „Bude pro ně v době ekonomické krize dostatek solventních pánů?“

Nebude.

Krize v ČR si myslí, že na každou se nedostane. V době, kdy se i poměrně bohatí proutníci zbavují svých finančně náročných milenek a raději využívají nabídky služeb některého z nočních podniků, to bude pro děvčata velmi těžké.

Ztracená generace.

Pokud se naplní prognóza Krize v ČR (více informací najdete v článku Ekonomická krize v ČR, kdy skončí) a ekonomická krize bude skutečně trvat 10 let, můžeme současné dvacítky s klidem označit za ztracenou generaci.

Velké finanční investice do oblečení a kosmetiky se většině z nich nikdy nevrátí. Konec krize je zastihne ve třiceti letech a to už bude pozdě bycha honit.

Prognóza je ještě o to horší, že Krize v ČR a Ivan Kvis se ve svých předpovědích nemýlí. Nikdy!

Konkurence zvyšuje kvalitu.

Co je špatné pro děvčata, je dobrou zprávou pro nás uživatele.  Ostrý konkurenční boj logicky přináší ještě větší výstřihy a ještě kratší sukně, než kdykoliv předtím. Nás štastně ženatých se to sice zatím netýká, ale kdoví, třeba se časem taky rád podívám.

Ivan Kvis a Hernan Cattaneo

Díky fotografovi s přezdívkou Floatman vznikla fotografie, na které jsou dvě největší hvězdy Viva Bohéma 2009 pěkně pohromadě.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*