Ekonomická krize v ČR, kdy skončí

Co budeme psát až krize skončí?

Velké množství čtenářů magazínu Krize v ČR se mě ptá o čem budeme psát až ekonomická krize v České republice skončí. Protože není z časových možné odpovídat každému čtenáři jednotlivě, odpovídám všem najednou formou článku. Tohoto.

Budeme psát o krizi.

Existuje velké procento populace, pro které krize nikdy neskončí. Musíme si uvědomit, že krize nejvíce zasáhla bohaté, ti totiž přišli o miliony a dokud je nezískají zpět, žádné informace o skončení krize nepřijmou. Na tuto cílovou skupinu se náš magazín v budoucnu plně soustředí, k velké radosti našich inzerentů. I zchudlému milionáři většinou něco „málo“ zůstane.

Ekonomická krize bude trvat 10 let.

Plně se ztotožňuji s názory těch odborníků, kteří trvanlivost globální ekonomické krize odhadují na 10 roků. Pokud po deseti letech krize skutečně skončí, mohou tyto stránky sloužit například k výuce dějepisu malých žáčků, kteří krizi nezažili.

O budoucnost Krize v ČR nemám strach.

Z těchto důvodů odhaduji životnost magazínu Krize v ČR nejméně na 13 let. Přesto mám ale trochu strach, že mě krize přežije a já se nikdy nedozvím,  jak skončila nebo jestli vůbec někdy skončila.

Sledujte náš krizoměr.

V každém případě vám konec ekonomické krize spolehlivě ohlásí náš unikátní krizoměr.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*