Počet svateb stoupá, může za to krize

Počet svateb je letos vyšší.

Anglie, USA, Frýdecko-Místecko. To všechno jsou místa, která hlásí meziroční nárůst počtu svateb.

Svatba je účinný nástroj proti ekonomické krizi.

Podle odborníků je stoupající počet svateb reakcí na současnou ekonomickou krizi. Lidé si prý uvědomují, že krizi mohou lépe čelit slučováním do větších celků, v tomto případě rodin. Mnoho článků a informací na toto téma je v této falešné naději utvrzují.

Je to jinak.

I když vědomí těchto takzvaných krizových novomanželů je přesvědčeno, že po sňatku se jim povede lépe, netuší, že pravý důvod jejich rozhodnutí vstoupit do svazku manželského je uložen v jejich podvědomí. V podvědomí člověka unaveného každodením bojem o důstojné přežití v době ekonomické krize je uloženo přání: Ekonomickou krizi už ne! Chci už konečně řešit jinou, třeba manželskou.

Vyhánění čerta ďáblem.

V principu jde tedy o obecně známý princip vyhánění čerta ďáblem. V tomto případě má tedy ekonomickou krizi vytěsnit krize manželská. Máme však důvodné obavy, že to fungovat nebude. Podle názoru našich expertů ekonomická krize zůstane a krize manželská k ní pouze přibyde.

Počet rozvodů stoupá.

Přesně tento trend bude výsledkem nynějšího svatebního boomu zhruba za 5 let.

Přesto vám radíme: svatba jednoznačně ano!

Milujte se a berte se. Přes všechna negativa, která sňatek může časem přinést, vám radíme se vzít. Nesmíte však zapomenout pořídit kvalitní svatební video. V některých případech je to po letech jediná příjemná vzpomínka na vaše bývalé manželství.

svatba.kvisova.cz

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 1

  1. To se mi moc nezda, protoze podle statistik CSU byl pocet svateb v roce 2009 nejnizsi od roku 1918. Svatebni boom se diky krizi v zadnem pripade nekona.

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*