Setkání účastníků 1. běhu projektu IKAROS se zaměstnavateli

Hlavním cílem této aktivity je nalezení vhodného zaměstnání pro každého účastníka projektu. 20. 6. 2013 bylo realizováno první informační setkání se zaměstnavateli, kteří projevili zájem o účastníky již ve fázi přípravy projektu, dále se ho zúčastnili zaměstnavatelé, kteří se podílejí na realizaci odborných praxí účastníků Setkání se zúčastnili členové realizační týmu a také všichni účastníci prvního běhu projektu.

Restaurační zařízení v kterém setkání proběhlo bylo v době konání této aktivity uzavřeno pro veřejnost. Pro účely publicity jsme zadali výrobu banneru velikosti A2 opatřeného povinným logem pro označení akce. Pro prezentaci projektu a publicitu směrem k účastníkům a zaměstnavatelům jsme využili velkoplošnou LCD obrazovku.

Zaměstnavatelům a účastníkům jsme vysvětlili přínos projektů OPLZZ pro zvýšení zaměstnanosti v ČR.

Na informačním setkání došlo k předběžné dohodě mezi čtyřmi účastníky prvního běhu projektu a společností Stavby Tesař s.r.o. Na stavbách, které realizuje tato firma absolvovali účastníci pod vedením mentora a dalších zkušených pracovníků část praxe u zaměstnavatelů a osvědčili se.

ESFTento projekt je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*