Šéf firmy na montáž sádrokartonu o krizi

Rostislav Růžička
Montáže suchých staveb – montáže sádrokartonu

Magazín Krize v ČR pro vás vyzpovídal majitele firmy Rostislav Růžička Montáže suchých staveb, pana Rostislava Růžičku. Stavebnictví je v současné době velmi citelně zasaženo ekonomickou krizí a nás zajímá jak se jeho firmě daří vypořádávat se s jejími negativními dopady.

Kde vaše firma působí?

Jsme brněnská firma a naším působištěm je především Brno, jeho okolí a celý Jihomoravský kraj.

Čím přesně se vaše firma zabývá?

Jsme firma se specializací na suchou výstavbu. Montujeme sádrokartonové příčky, sádrokartonové podhledy, provádíme výstavbu podkroví, vyrovnávací obklady stěn sádrokartonem lepením na zdivo nebo montáží na profil, montujeme také sádrokartonové podlahy, podhledy z minerálních kazet a provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader.

Jak jste pocítil vliv ekonomické krize ve vašem podnikání?

Musím zaklepat (pan Růžička hledá něco dřevěného a nakonec klepe na můj pracovní papírový stůl z Ikea), ale zatím se nám úbytku zakázek daří poměrně úspěšně čelit.

To nás zajímá, jakým způsobem se vám to daří?

Je pravdou, že spousta kolegů z našeho oboru musí řešit velké problémy s nedostatkem zakázek. To není naštěstí náš případ. Ještě před začátkem ekonomické krize jsem podnikl kroky, které nyní nesou ovoce a pomáhají nám se udržet na trhu i v dnešní, poměrně problematické době.

Co konkrétně jste udělali?

Spojili jsme se s 1.www – tvorba www stránek a tvorba e-shopů, která nám vytvořila webovou prezentaci nové generace, včetně kompletní marketingové podpory a optimalizace pro vyhledávače. S 1.www jsme vytvořili pro zákazníky zajímavou a výborně prezentovanou nabídku našich služeb. V prezentaci naší firmy na internetu jsme se zaměřili na zdůraznění našich výhod a proti ostatním firmám v oboru včetně specialit, které nikdo jiný nenabízí. Příkladem může být třeba naše unikátní technologie pro prakticky neviditelné spáry a čisté broušení sádrokartonu. Naše nová  internetová prezentace nám nyní pomáhá získávat dostatek nových a hlavně zajímavých zakázek.

Jaká je adresa vašich www stránek?

http://www.sadrokarton.eshop12.cz

Uvažujete o bannerové reklamě v magazínu Krize v ČR?

Určitě se domluvíme.

Ať se vám i nadále dobře daří.

Děkuji.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Počet komentářů: 1

  1. Dobrý den
    Malé doporučení pro všechny krachující měl jsem s.r.o. před krachem a pánové v firmy exe technology mi pomohli se jí zbavit moc děkuji a všem doporučuji kouknout na stránky. http://www.firmy-v-krizi.cz Vemola

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*