Profilky.cz – nová česká sociální síť

Profilky.cz

Profilky

Je nová česká sociální síť, kterou založil webmaster, programátor, designer, zpěvák, producent a klavírista Vahan Hambardzumjan v dubnu roku 2012. Tato sociální síť je sice založená na redakčním systému, ale zato má plno funkcí, které Vás jistě osloví, především v přehlednosti na síti.

Funkce a vzhled

Naše stránky fungují podobně jako největší sociální síť světa Facebook s několika výjimkami. Na stránkách si můžete online chatovat s přáteli, zakládat různé fóra, vkládat Vaše aktuální myšlenky, zážitky, názory apod. na nástěnku, nastavovat si oznámení, soukromí a mnoho dalšího.

Výběr vzhledu byl zpočátku velmi náročný, ale nakonec zvítězila hnědá barva, která nepůsobí na oči příliš kontrastně a designově velmi uklidňuje.

Jaký je význam této sociální sítě?

Na Facebooku máte spoustu možností a funkcí, ale vývojáři často mění design, čímž se veškerá přehlednost vytrácí a celosvětová sociální síť se stává nepřehledným místem pro nové i stávající uživatele. U Profilky si můžete zakládat fóra, což u Facebooku můžete najít v podobě událostí.  Lidé.cz, Libimseti.cz  a Badoo.com jsou další českými obry mezi seznamkami, ale chybí jim možnost, vložit si na svůj profil pocit, myšlenku, nový zážitek apod. U Profilky tuto možnost máme a to pod názvem „Nástěnka“ (u Facebooku: zeď).

Veškeré tyto funkce jsou obsažené na naší sociální síti Profilky a to je teprve začátek.

Představa o naší budoucnosti

Momentálně je naše sociální síť založená na hostingu, kterému ročně platíme za provoz, proto jsou tyto stránky omezené s celkovým počtem registrovaných uživatelů 15 000. Pokud však limit tohoto počtu registrovaných uživatelů přeroste, budeme nuceni stránky přesunout na náš vlastní server s neomezeným počtem uživatelů a s dalšími novými funkcemi, které zatím nejsou obsaženy snad u žádné sociální sítě.

Profilky.cz

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*