Prasečí chřipka může být řešením ekonomické krize

Aktualizace článku – prasečí chřipka byla přejmenována  na mexickou chřipku. Vše ostatní v článku platí i pro nový název.

Prasečí chřipka může být pro lidstvo požehnáním.

A taky je. Alespoň pro novináře, které už nebaví pořád vyťukávat do klávesnice slovo krize. Na své si však přijdou také výrobci léků, roušek a desinfekčních prostředků. Nebojácní milovníci vepřového určitě využijí nižších cen masa o které nebude mezi vyplašenými zákazníky zájem. Při poslední epidemii ptačí chřipky jsme doma jedli jen kuřecí a bylo to fajn, protože je zdravé. Vepřové až tak zdravé není, ale pokud bude levné…

To však pouze za předpokladu, že prasečí chřipka je opět jen jednou z nafouknutých bublin a jako vždy se nic vážného nestane. Ale co když se stane?

Pašík nám o víkendu, navzdory obavám z prasečí chřipky, chutnal.

Předpokládejme, že se prasečí chřipka rozšíří.

Pokud se prasečí chřipka rozšíří, může to být pro lidstvo nejlepší řešení ekonomické krize. Úbytek obyvatel totiž zcela jistě přinese tolik potřebnou nižší nezaměstnanost. Zbylí lidé budou muset dokonce pracovat i za své nepřeživší kolegy a brát plat i za ně. Tím se zvýší kupní síla obyvatel a motor ekonomiky bude opět spokojeně vrnět jako dobře vyladěné tédéíčko. A to dokonce i bez šrotovného.

Jak se prasečí chřipka zachová.

Magazín Krize v ČR pevně věří, že logicky a prasečí chřipkou se nakazí jen ty největší svině. To může být pro ČR a celý svět opravdovým řešením. A nejen ekonomické krize.

Jaké maso budeme jíst?

Napadá mě, jaké maso vlastně budeme jíst.

hovězí maso – nemoc šílených krav

kuřecí maso – ptačí chřipka

krůtí maso – ptačí chřipka

vepřové maso – prasečí chřipka, mexická chřipka

jakékoliv maso – ekonomická krize

Poděkování Ivaně Kvisové.

Děkuji Ivaně Kvisové za obrázek swine v titulku tohoto článku. Ivana Kvisová vystavuje své obrazy na stránkách Obrazy od Ivanky. Obrázek mexičana se jí už malovat nechce.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
O autorovi

Ivan Kvis

Ivan Kvis je autorem většiny článků na Krizi v ČR. Je disčeštinyk a disfaktik. To znamená, že v jeho článcích mohou být pravopisné i faktické chyby. A jsou.

Buďte první, kdo přidá komentář k tomuto článku!

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*