Plážový volejbal a plážový tenis v Brně

Magazín Krize v ČR fandí sportu.

Pomalu, ale jistě se nám začínají roztáčet kola sportovního dvanáctiválce, Přeshraničního sportovního poháru (PSP). V rámci tohoto česko-rakouského sportovního poháru můžete zažít a vyzkoušet si 12 populárních a rozvíjejících se sportů. Rozličné turnaje budou pořádány po celém regionu jižní Morava a Dolní Rakousko. Turnaje jsou otevřené pro všechny sportuchtivé nadšence.

PSP se však taky plně drží motta svého pořadatele, Sportovního klubu Meteor  Brno, a proto vyhlášením výsledků akce zdaleka nekončí, ale dá se říci, že  dokonce začíná. Přesvědčit se o tom můžete například na první akci o víkendu  31.7.-1.8.2010, která se uskuteční na brněnské pláži v areálu citybeach.cz na ulici Holandská (hned vedle Hornbachu).

Plážový volejbal, plážový tenis a mnohem více…

V sobotu se můžete zúčastnit turnaje v plážovém volejbalu, následovat bude Mid Summer Beach Party na kterou v ranních hodinách plynule naváže turnaj v plážovém tenise. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program, letní drinky, plážového DJ, ale hlavně na víkend strávený na pláži ve společnosti sportovců, kteří nejdou pro večírek daleko. Zbývá jen doufat, že nám vyjde počasí.

Sdílejte:

Jak se vám líbí tento článek? Pět hvězdiček znamená, že hodně. Děkujeme za vaše hodnocení.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Vložte komentář

Váš e-mail nebude ostatním čtenářům zobrazen.


*